Виїзна нарада в ТЦСО «Калина»

14.11.2017, 13:07

Днями міський голова Дмитро Биков провів робочу виїзну нараду в територіальному центрі соціального обслуговування «Калина».

Міський голова відзначив: «До діяльності центру прикуто особливу увагу органів місцевого самоврядування, бо заклад – єдиний у місті, що забезпечує соціальним захистом одиноких, непрацездатних, малозабезпечених громадян похилого віку, інвалідів». 

Участь у нараді взяли заступник міського голови Надія Угнічева, соціальні працівники територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» на чолі з директором Лідією Бабич.

Дмитро Биков ознайомився із роботою відділень центру «Калина», оглянув кабінети та матеріально-технічну базу закладу, поцікавився у відвідувачів якістю надання соціальних послуг.

Лідія Бабич доповіла про соціальну роботу центру, яку забезпечують відділ надання соціальної допомоги вдома, сектор соціальної підтримки здоров’я, відділ денного перебування, відділ грошової та натуральної допомоги. Зазначила, що станом на 01 листопада 2017 року працівниками ТЦСО «Калина» надано соціальні послуги для 5000 осіб, у тому числі для 1084 осіб з інвалідністю. Повідомила, що у липні 2017 року впроваджено згідно із Державним стандартом соціальну послугу паліативного догляду вдома, якою сьогодні скористалося 38 осіб.

Очільник Горішніх Плавнів поспілкувався із соціальними працівниками та обговорив з керівництвом центру проблемні питання, визначив напрямки фінансування закладу у 2018 році, доручив директору ТЦСО «Калина» обрахувати потребу закладу в реабілітаційних засобах, на придбання яких з міського бюджету в 2017 році буде виділено додатково 50 тис. грн.