Концертна програма до Дня Гідності та Свободи

22.11.2017, 17:47

21 листопада з нагоди Дня Гідності та Свободи в міському Палаці культури і творчості відбувся урочистий концерт Українського народного оркестру та солістів Полтавської обласної філармонії.

 

У фойє Палацу культури і творчості Муніципальний духовий оркестр зустрічав гостей свята мелодіями національного, класичного, естрадно-джазового спрямування.

На урочистості завітала заступник міського голови Надія Угнічева. Ведуча свята зачитала вітання міського голови Дмитра Бикова містянам з нагоди державного свята – Дня Гідності та Свободи: «Сьогодні ми вшановуємо борців за свободу й територіальну цілісність України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Революція Гідності є незаперечним доказом відродження нашої країни, підтвердженням того, що ми є сильною нацією з високим почуттям гідності й незламним духом».

 

Концертна програма Українського народного оркестру Полтавської обласної філармонії – художній керівник заслужений працівник культури України Микола Жорновий – була представлена популярними українськими мелодіями та світовими шедеврами інструментальної музики. Диригент Олег Тищик. У виконанні солістів – Олени Шевченко та Ігоря Години – звучали відомі українські пісні.