Зустріч з представниками Посольства Канади в Україні

23.11.2017, 10:25

21 листопада Горішні Плавні зустрічали представників Посольства Канади в Україні, які  відвідали місто з робочим візитом у рамках Проекту «Партнерство для розвитку міст».

 

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) спрямовано на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу; підтримку процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на місцевому, регіональному та національному рівнях. Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

 

Мета візиту делегації – обговорення стану реалізації проектів у рамках співпраці з фахівцями Проекту ПРОМІС, пошук нових напрямків співпраці. 

 

На зустрічі були присутні міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Юрій Муха, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, перший секретар Посольства Канади в Україні - провідний експерт проектів відділу міжнародного розвитку Влад Йонеску, провідний експерт проектів відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Тара Пейнтер, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, регіональний консультант Проекту ПРОМІС Ірина Дудка.

 

Зустріч пройшла в дружній атмосфері робочого спілкування. Міський голова Дмитро Биков привітав почесних гостей, відзначив важливе значення співпраці України й Канади в питаннях врядування, подякував фахівцям Проекту ПРОМІС за кваліфіковану підтримку органів місцевого самоврядування у розробці Стратегії розвитку м. Горішні Плавні до 2028 року. Презентував стратегічні напрямки подальшого розвитку Горішніх Плавнів. Окреслив пілотні проекти, спрямовані на підвищення рівня соціально-економічного розвитку міста, поводження з твердими побутовими відходами, підготовку кваліфікованих робочих кадрів, впровадження сучасних освітніх програм з підприємництва та вивчення іноземних мов у школах.

 

Наприкінці візиту гості міста також поспілкувалися із членами Асоціації малих та середніх експортерів. У ході обговорення представники Горішніх Плавнів та Проекту ПРОМІС визначили наступні кроки для співробітництва сторін.