Вітання народного депутат України Костянтина Жеваго з Днем першопрохідця

28.11.2017, 08:54

Шановні першопрохідці, громадо!

Щиро вітаю вас зі святом - Днем першопрохідця!

Місто завдячує своїм розвитком, високими досягненнями саме вам, першопрохідці, адже ви стояли біля витоків його будівництва. У далекі роки минулого століття творила сьогодення працьовита, творча, віддана, любляча свою справу молодь. Своєю самовідданою працею забезпечила великий потенціал місту, який ми обіцяємо підтримувати й розвивати. Цього святкового дня хочеться висловити щиру вдячність першопрохідцям та першобудівникам за докладені ними зусилля, їхню палку віру та ентузіазм.

Місто й сьогодні йде в ногу з часом, росте і змінюється не тільки за формою, але й за змістом. Ми будуємо сучасні дитсадки і школи, парки та стадіони. Місто молодіє, незважаючи на вік. Цю силу та енергію вливаєте в нього ви, містяни, - і ті, що народилися й виросли тут, і ті, хто приїхав і залишився назавжди. Наша громада нині - це великий потенціал і міцна, надійна база на майбутнє.

Від усієї душі зичу вам, шановні засновники міста, миру, щастя та усіляких гараздів, міцного здоров’я та енергії на довгії літа. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Вітаю також молоде покоління, яке буде визначати майбутнє. Дуже хочеться бачити нашу молодь цілеспрямованою, здоровою, перспективною, освіченою, з активною життєвою позицією.

 

З повагою

Народний депутат України К.В.Жеваго