Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

28.11.2017, 11:54

27 листопада міський голова Дмитро Биков провів засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, у ході якого членами виконавчого комітету опрацьовано 52 проекти рішень.

 

У блоці питань гуманітарного та соціального напрямків розглянули та погодили проекти рішень про організацію харчування учнів шкіл міста. Начальник відділу освіти Ірина Шошина доповіла: «У всіх ЗНЗ міста для учнів передбачено гаряче харчування та організовано додаткове харчування в достатньому асортименті через продаж кулінарних виробів у буфетах. Гаряче харчування передбачає організацію сніданку та обіду, полуденку для дітей, які відвідують групи продовженого дня». З міського бюджету витрачено 262 тис. грн на придбання нового обладнання та меблів для шкільних їдалень. У ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 закупили нові тістоміс та ваги, облаштували вітрину та прилавок. У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 оновили стільці та жалюзі, у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 – плиту, ванну, столи, шафу, у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 – посудомийну машину, плиту, столи, ванну, у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 – плиту. Учні 1-4 класів, діти пільгових категорій забезпечені безоплатним одноразовим харчуванням. Гарячим харчуванням охоплено 89% учнів. Начальник відділу освіти наголосила на необхідності продовжити роз’яснювальну роботу серед батьків та дітей про користь гарячого харчування в школі.       

 

Начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариса Василенко прокоментувала 8 проектів рішень стосовно надання дозволів на здійснення правочину стосовно житла малолітніх дітей. Встановили з 01.12.2017 з міського бюджету розмір допомоги на поховання деяких категорій осіб 2580 грн громадянам-виконавцям волевиявлення померлого. Доповнили список дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з листопада 2017 року. Направили клопотання перед Полтавською ОДА про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Оксані Сеник за особистий внесок у виховання дітей в багатодітній родині, формування високих моральних і духовних цінностей.

 

У блоці питань житлово-комунального господарства погодили проекти рішень про графіки проведення масових вибухових робіт на 2018 рік у кар’єрах ПрАТ «Полтавський ГЗК», ТОВ «Єристівський ГЗК». Внесли зміни до лімітів споживання енергоносіїв бюджетними установами та організаціями міста Горішні Плавні на 2017 рік, затверджених рішенням виконкому Горішньоплавнівської міської ради від 20.12.2016 р. № 630.

 

У блоці питань економічного розвитку, майнових та природних ресурсів заслухали директора КП «ВУВКГ» Горішньоплавнівської міської ради» Сергія Яроша про результати фінансово-господарської діяльності підприємства за 9 місяців 2017 року. Сергій Ярош доповів про економічні показники діяльності підприємства та виконання виробничої та інвестиційної програм, фінансового плану. Поінформував, що з міського бюджету для оновлення основних засобів підприємства у 2017 році виділено 10,6 млн грн. На виконання інвестиційної програми витрачено 2,7 млн грн власних коштів. Окреслив проблемні питання, пропозиції щодо їх вирішення. Міський голова Дмитро Биков подякував директору КП «ВУВКГ» Сергію Ярошу, трудовому колективу підприємства за сумлінну роботу на благо територіальної громади Горішніх Плавнів.

 

Головний лікар Горішньоплавнівської міської лікарні Костянтин Шкляр прозвітував про результати фінансово-господарської діяльності закладу за 9 місяців 2017 року. Йшлося про стан фінансування та виконання програм, аналіз заробітної плати, кількості штатних одиниць та використання паливно-енергетичних ресурсів, невирішені проблемні питання та шляхи їх вирішення. Костянтин Шкляр поінформував, що за кошти міського бюджету здійснено капітальні ремонти санвузлів кардіологічного, травматологічного, терапевтичного, приймального відділення, діагностичної служби, першого поверху лабораторної служби. Виконано капремонт ванної кімнати хірургічного відділення. Замінено старі вікна на нові енергозберігаючі металопластикові, відремонтовано частину покрівлі хірургічного корпусу. Закуплено нове медичне обладнання та інвентар на загальну суму 5,6 млн грн, у тому числі апарат ШВЛ «BLIZAR», обладнання для гістерорезектоскопії, артроскопії, дефібрилятор-монітор, гідравлічний електричний операційний стіл, сучасний дерматоскоп, апарат УЗД, меблі та покривала в палати. За результатами звіту міський голова Дмитро Биков дав доручення керівництву міської лікарні, управління охорони здоров’я тримати на постійному контролі питання раціонального використання енергоресурсів в усіх закладах медицини.   

 

У ході звіту про результати фінансово-господарської діяльності Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні за 9 місяців 2017 року головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Аліна Ковпак проаналізувала динаміку медичних показників діяльності закладу, зупинилася на виконанні програм та стані фінансування. Серед проблемних питань визначила головною – проблему дефіциту медичних кадрів.

 

У ході засідання виконавчого комітету також розглянуто питання адміністративної відповідальності, архітектури і містобудування, житлові питання.