Свято для першопрохідців

29.11.2017, 08:43

28 листопада з нагоди дня заснування міста в кінолекційній залі об’єднаного музею історії ПрАТ «Полтавський ГЗК» і міського історико-краєзнавчого музею для першопрохідців було організовано свято.

 

Привітати старійшин завітали перший заступник міського голови Олександр Чуприна, голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус.

 

Від імені міського голови Дмитра Бикова вітав першопрохідців зі святом перший заступник міського голови Олександр Чуприна: «Дякуючи вашій невтомній праці, терпінню та завзяттю виросло чудове місто на Дніпрі - відоме сьогодні за межами Полтавщини й України. Пам’ятаємо його історію, пишаємося ним і обіцяємо його любити й розвивати. Бажаю вам, шановні першопрохідці, перш за все, здоров’я, успіхів, родинного затишку».

 

Голова правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктор Лотоус адресував присутнім вдячність за мудрість, витримку, сумлінну працю на благо міста й комбінату, побажав здоров’я і благополуччя, радісних зустрічей у дружньому колі.

 

Із вітальними словами до присутніх також звернулися голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Володимир Лісняк, голова спілки «Першозасновників» ПрАТ «Полтавський ГЗК» Анатолій Антонець, поділилися спогадами про будівництво міста й комбінату, побажали усім гарного настрою, злагоди.

 

Микола Стахів, завідувач музею ПрАТ «Полтавський ГЗК», представив гостям фото-слайди минулих років та теленарис про рідне місто, підготовлений силами ТОВ «Телерадіокомпанія «ГОК».

 

Гурт «Свекрушеньки» (ТЦСО «Калина») привітав першопрохідців зі святом чудовою концертною програмою: веселими піснями, барвистими українськими костюмами та теплими вітаннями. Нікого з присутніх не залишив байдужим патріотичний вірш місцевої поетеси Раїси Коцюбенко «Люблю тебе, моє місто». На завершення свята за доброю традицією ПрАТ «Полтавський ГЗК» пригостив першопрохідців ароматним чаєм із пирогами.