“Доступне житло”: в Україні відновили державну пільгову програму

29.11.2017, 17:28

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву відновлює програму доступного житла. З 28 листопада всі регіональні управління розпочинають прийом документів.

Програма, яка фактично не працювала два роки через відсутність фінансування, передбачає відшкодування третини вартості житла особам, які потребують покращення житлових умов, і половину ціни – учасникам АТО і внутрішньо переміщеним особам.

У 2017 році кошти для реалізації Програми у Полтавській області будуть спрямовуватися на придбання житла у м. Кременчуці та м. Полтаві. Жителі м. Горішні Плавні також мають можливість придбати житло у цих містах.

Обсяг коштів передбачених для реалізації програми обмежений. Розпорядником коштів державного бюджету є Полтавське регіональне управління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі - Фонд).

Документи для участі у Програмі надаються до Полтавської філії Фонду, яка знаходиться за адресою:  м. Полтава, вул. В.Козака, буд. 1-А.  тел. (0532)56-22-04

Перелік необхідних документів та більш детальну інформацію розміщено на офіційному сайті Фонду: https://www.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/dostupne-zhytlo/neobkhidni-dokumenty.

Примітка:

Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про наявність у власності житла на кожного члена сім'ї можна отримати у відділі з питань державної реєстрації виконавчого комітету (вул. Миру, 15, другий поверх).

Довідку про перебування на квартирному обліку (у разі перебування на квартирному обліку) та довідку про реєстрацію місця проживання особи на кожного члена сім'ї, що видана виконавчим органом сільської, селищної, міської ради, сільським головою (якщо відповідно до закону виконавчий орган сільської ради утворено), за формою, встановленою в додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207 можна отримати у житловому відділі виконавчого комітету (вул. Миру, 24, каб. 204). Для прискорення видачі довідки можливо скористатися послугою попереднього замовлення за тел. 2-17-73.

Житловий відділ