Святкування Дня першопрохідця та 57 річниці з дня заснування міста

30.11.2017, 11:52

29 листопада з нагоди міського свята Дня першопрохідця та 57 річниці з дня заснування міста у великій залі міського Палацу культури і творчості відбулися урочистості за участі першого заступника міського голови Олександра Чуприни. Містяни вітали перших будівельників міста й Полтавського ГЗК з особливим святом, на їх адресу звучали щирі слова подяки за самовіддану працю, за місто, фундамент якого вони заклали 57 років тому, за безцінний життєвий досвід і щедрість душі.

 

Присутніх шановних гостей, більшість з яких прибули на новобудову на початку 60-х, привітав перший заступник міського голови Олександр Чуприна. Звертаючись до першопрохідців, він сказав: «Сьогодні гарна нагода висловити велику повагу і вдячність ветеранам-першозасновникам і низько вклонитися людям, які в далекі роки минулого століття творили сьогодення, а також тим, хто своєю працею в наступні роки продовжив славні традиції своїх попередників. Перші цеглинки у фундамент майбутнього рідного міста були закладені людьми працьовитими, творчими, закоханими у свою справу, людьми, які кращі роки свого життя віддали місту на Дніпрі й комбінату». Олександр Чуприна підкреслив, що нині наше місто розвивається, змінюється його вигляд, воно стає комфортнішим для проживання, зростає його економічний і культурний потенціал. А першопрохідці є прикладом не тільки високого професіоналізму, доброчесності, а й небайдужості до суспільних питань сьогоднішнього дня. «Ми докладемо максимум зусиль, щоб віддячити вам за надзвичайну стійкість до випробувань і проблем, за ставлення до духовних цінностей і тепло сердець», – запевнив Олександр Чуприна та побажав усім міцного здоров’я, радісних подій у житті, злагоди в сім’ях та матеріального благополуччя. «І нехай повернеться сторицею до вас все зроблене добро», – підсумував перший заступник міського голови.

 

Свято продовжилося почесною церемонією нагородження. Олександр Чуприна вручив Подяки міського голови та подарунки за багаторічну напружену працю, вагомий особистий внесок у розбудову й соціально-економічний розвиток міста членам клубу першопрохідників «Полтавська магнітка», спілки «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК».

 

До привітань приєдналися голова спілки «Першозасновників ПрАТ «Полтавський ГЗК» Анатолій Антонець і голова клубу першопрохідників «Полтавська магнітка» Володимир Лісняк. У своїх вітальних виступах від імені всіх першопрохідців вони подякували за розуміння й постійну підтримку у вирішенні багатьох проблемних питань голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, міському голові Дмитру Бикову, директору Благодійного фонду «Полтавського ГЗК» Вячеславу Мінязеву. Побажали всім здоров’я, мирного неба над головою, довгих і щасливих років життя.

Цього святкового вечора свої музичні вітання шановним першопрохідцям дарували учасники ансамблю бального танцю «Астра», хореографічної студії «Ясочка», шоу-групи «Парне молоко» і «Дніпровські зорі», вокального колективу «Натхнення», ансамблю естрадного танцю «Глорія», гумористичний дует «Язикаті Хвеськи», солісти Михайло Клименко, Тетяна Альошина, Віктор Шмигло, Галина та Ірина Гальченко.