Проінспектовано хід виконання робіт з будівництва шкільного стадіону

1.12.2017, 10:00

30 листопада перший заступник міського голови Олександр Чуприна провів чергове виїзне засідання за участі начальника управління по інвестиціях та будівництву Олександра Кравченка, директора СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім.Л.І.Бугаєвської, представників підрядної організації, у ході якого проінспектовано хід виконання робіт з будівництва шкільного стадіону для СЗОШ № 4 та СЗОШ № 5.

 

Перший заступник міського голови повідомив, що проектом передбачено будівництво футбольного поля (105 м х 70 м), майданчиків для волейболу, баскетболу, гри в боча та вуличних тренажерів. На сьогодні завершуються роботи з підготовки основи для спортивних майданчиків відповідно до проектної документації. Замовлено сучасне штучне трав’яне покриття для футбольного поля відомого італійського виробника ITALGREEN. Покриття майданчиків для волейболу, баскетболу буде виконано з подрібненої гуми. Роботи з облаштування огорожі, освітлення, благоустрою території будуть продовжені у 2018 році.

 

Вартість проекту складає 10,5 млн грн, з яких 5,1 млн грн – кошти міського бюджету, 4,5 млн грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 1 млн грн – фінансова підтримка, надана депутатом Полтавської обласної ради від нашого міста Вячеславом Мінязевим. Олександр Чуприна від імені територіальної громади подякував Вячеславу Мінязеву за тісну та плідну співпрацю для розвитку міста.