ІІ місце в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування 2017 року»

5.12.2017, 08:44

30 листопада 2017 року відбулася підсумкова конференція конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування», організованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співробітництві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

У роботі конференції взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова конкурсної комісії В’ячеслав Негода, заступник Голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко, директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні Хольгер Тауш, представники органів місцевого самоврядування – авторів практик.

У рамках конкурсу відзначено 29 органів місцевого самоврядування, з них 10 об’єднаних територіальних громад, дві обласні ради, три районні ради, вісім міських, чотири сільські та дві селищні ради. За темою «Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування» визначено 12 фіналістів. За темою «Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах» – 14 фіналістів. За темою «Співробітництво територіальних громад» – 3 фіналісти.

Було проведено презентацію тем та окремих практик переможців. Практику Горішньоплавнівської міської ради «Упровадження робототехніки як одного із напрямів STEM-освіти» презентувала директор ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Наталія Тягай.

Горішньоплавнівська міська рада здобула ІІ місце в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування 2017 року» з теми «Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах» практика «Упровадження робототехніки як одного із напрямів STEM-освіти».

Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова конкурсної комісії В’ячеслав Негода вручив диплом призера заступнику міського голови Надії Угнічевій.