ІІ Міжнародний саміт мерів

6.12.2017, 08:27

28-29 листопада 2017 року в Києві відбувся ІІ Міжнародний саміт мерів, присвячений інноваціям та їхньому впливу на міста. Гості саміту – мери українських міст, іноземні експерти та лідери місцевого самоврядування з Канади, Ізраїлю, Словаччини, Бразилії, Швеції, Великої Британії та Нідерландів, офіційним партнером яких виступить Startup Amsterdam, організація, яка працює над розвитком Амстердаму.

Наше місто на ІІ Міжнародному саміті мерів, присвяченому інноваціям, представляла заступник міського голови Надія Угнічева.

Програма дводенного саміту складалася з роботи в різних форматах: виступи фахівців зі світовим ім’ям, воркшопи, презентації інноваційних стартапів та індексу розвитку міст Deloitte, панельні дискусії, зустрічі "без краваток" та екскурсії на інноваційні майданчики Unit City.

Спеціальні панелі були присвячені інклюзивності міст та взаємодії міста й бізнесу. На саміті презентували Рейтинг міст України за використанням інновацій, а також мерів-інноваторів.

Міжнародний саміт мерів проводився під патронатом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та за підтримки Київського міського голови Володимира Кличка та Асоціації міст України.

Партнери саміту: VISA, DataGroup, Київстар, Deloitte Ukraine, Асоціація «Енергоефективні міста України» (АЕМУ), Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Заступник міського голови відзначила важливість участі в заходах такого рівня. «Приємно констатувати, що основні вектори сталого розвитку нашого міста ідуть в ногу зі світовими та європейськими», – зазначила Надія Угнічева.