Кременчуцьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області інформує

11.12.2017, 16:18

У нашому місті постійно працює робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення у складі представників Пенсійного фонду, Державної податкової інспекції, управління соцзахисту населення, центру зайнятості.

За 11 місяців 2017р. робочою групою виявлено  56 нелегально працюючих осіб та відбулося 10 засідань комісії з питань виведення заробітної плати з тіньового сектору економіки та легалізації найманої робочої сили, де заслухані фізичні особи — суб'єкти господарської діяльності, у яких виявлені нелегально працюючі робітники.

За тематикою легалізації заробітної плати представниками Пенсійного фонду проведено 24 виступи на місцевому радіоканалі, 5 виступів на місцевому телебаченні, 17 зустрічей в трудових колективах, вийшло 20 статей в місцевій пресі, 13 статей розміщено на веб-ресурсах.

Наполегливо рекомендуємо работодавцям оформлювати працівників легально та на повний робочий день, що забезпечить їм право на пенсію в майбутньому.

Шановні громадяни! Ви маєте змогу зареєструватися на офіційному порталі Пенсійного фонду України www.pfu.gov.ua та контролювати не тільки свій офіційний розмір заробітної плати, а і факт сплати внесків роботодавцем, що дає підстави в подальшому   підтвердити страховий стаж. Для цього необхідно отримати код доступу до своїх даних, подавши заяву до сектору  обслуговування громадян за адресою: вул.Миру, 29 (тел.для довідок 21214,26248).

 

 

Заступник начальника Кременчуцького

об'єднаного управління Пенсійного фонду

України Полтавської області

С.Г.Нестеренко