Переможцям міського конкурсу «Будинок найкращого благоустрою міста Горішні Плавні» вручили цінні подарунки

12.12.2017, 10:57

07 грудня у День місцевого самоврядування перший заступник міського голови Олександр Чуприна вручив переможцям міського конкурсу «Будинок найкращого благоустрою міста Горішні Плавні» цінні подарунки.

 

ОСББ-переможцям конкурсу на суму грошового сертифікату придбали засоби малої механізації відомих світових виробників.

 

Голови правління та мешканці ОСББ подякували органам місцевого самоврядування за чудову ініціативу. Із задоволенням прийняли подарунки: мотоножиці, бензопили, комбімотори з насадками, мотокоси, висоторіз, мийки та шланги з форсункою для чистки труб малих діаметрів фірми Stihl; зварювальні апарати TESLA; набори пневмоінструментів, точила, компрессори  та перфоратори Einhell; насосні станції, болгарки, точила та ударні дрилі METABO; мотокоси та болгарки Makita; перфоратори та дрилі DeWalt; кутові шліфувальні машини Фіолент; газонокосарки Classik.

 

Будинки-переможці, що обслуговуються КЖЕП, отримали грошові сертифікати на виконання ремонтних робіт з благоустрою будинку та/або прибудинкової території.

 

Олександр Чуприна зазначив: «Загальна сума призового фонду склала 380 тис. грн. Кошти було виділено з міського бюджету. Горішні Плані стали першими в Україні, хто запровадив такий конкурс з метою заохочення громади до тісної співпраці, благоустрою та утримання власних будинків і прибудинкових територій в належному стані. Узяти участь у конкурсі мали можливість усі багатоквартирні будинки міста». Перший заступник міського голови відзначив важливість усвідомлення співвласниками багатоквартирних будинків своєї ролі господаря, подякував учасникам конкурсу за активну участь та плідну співпрацю, закликав представників територіальної громади міста спробувати свої сили у конкурсі наступного року. Зазначив, що такі конкурси в місті планують проводитися й надалі. 

 

Конкурс відбувся з 03 квітня по 23 червня 2017 року за 4 номінаціями: «Будинки від 2-х до 4-х поверхів; «5-ти поверхові будинки»; «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир до 144 включно»; «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир від 145 та більше». Згідно з Положенням про конкурс учасникам необхідно було реалізувати за власний кошт проекти щодо покращення стану будинку або прибудинкової території.

 

Головний спеціаліст відділу благоустрою та житла ДЖКГ Наталія Рубан поінформувала, що участь у конкурсі взяли 12 будинків (10 - ОСББ, 2 – житлові будинки, що обслуговуються КЖЕП).

 

Переможцями конкурсу «Будинок найкращого благоустрою міста Горішні Плавні» стали:

Номінація «Будинки від 2-х до 4-х поверхів»:

І місце  - ОСББ «Космонавти» по вул. Космонавтів, 15, які отримали сертифікат на суму 30 тис. грн.

Номінація «5-ти поверхові будинки»:

І місце - ОСББ «Мрія» по вул. Добровольського, 29, отримали сертифікат на суму 40 тис. грн;

ІІ місце - ОСББ «Дніпрова чайка» по просп. Героїв Дніпра, 14, отримали сертифікат на суму 30 тис. грн;

ІІІ місце -  ОСББ «Рубін 18» по вул. Добровольського, 18, отримали сертифікат на суму 20 тис. грн.

Номінація «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир до 144 включно»:

І місце - ОСББ «МЖК» по просп. Героїв Дніпра, 40, отримали сертифікат на суму 50 тис. грн;

ІІ місце - ОСББ «Дніпряночка 80» по просп. Героїв Дніпра, 80 та будинок № 85 по вулиці Добровольського, що обслуговується КЖЕП № 5. Кожен отримав сертифікати на суму 40 тис. грн;

ІІІ місце -  ОСББ «Промінь» по просп. Героїв Дніпра, 66, отримали сертифікат на суму 30 тис. грн.

Номінація «9-ти та більше поверхові будинки з кількістю квартир від 145 та більше»:

І місце - будинок № 81 по вулиці Добровольського, що обслуговується КЖЕП № 5, отримали сертифікат на суму 50 тис. грн;

ІІІ місце - ОСББ «Гірники» по вул. Добровольського, 97, отримали сертифікат на суму 30 тис. грн.

 

Наталія Рубан зауважила, що учасники конкурсу, які не здобули призові місця, отримали заохочувальні премії – сертифікати на суму 10 тис. грн: ОСББ «Дніпро» (просп. Героїв Дніпра, 81), ОСББ «Добровольського 77» (вул. Добровольського, 77).