У Горішніх Плавнях зведено сучасну автобусну зупинку зі скла

12.12.2017, 15:54

У Горішніх Плавнях по вулиці Гірників, де нещодавно за новою технологією завершено капітальний ремонт дороги, зведено сучасну європейську автобусну зупинку зі скла.

 

Міський голова Дмитро Биков повідомив, що кошти на її будівництво виділено з міського бюджету. Вартість проекту склала 150 тис. грн.

 

Задня та одна бокова стінки павільйону зупинки громадського транспорту виконані з безпечного гартованого скла. На іншій стінці встановлено сітілайт для розміщення анонсів загальноміських культурно-масових та гастрольних заходів. Дах виготовлено з тонованого гартованого скла із захисною плівкою. Зупинку облаштовано двома зручними дерев’яними сидіннями. Навколо неї виконано мощення тротуарною плиткою «Круг», виробленою у Черкасах одним з найкращих виробників в Україні.

 

«Сподіваюся, що нова зупинка сподобається містянам не тільки своїм зовнішнім виглядом, а й стане комфортним місцем очікування громадського транспорту. Будемо відслідковувати стан збереження об’єкта, і з часом  вирішимо питання щодо необхідності впровадження цієї практики в усьому місті», - зауважив очільник Горішніх Плавнів.