У Горішніх Плавнях облаштовано сучасну шкільну спортивну залу

14.12.2017, 09:05

У Горішніх Плавнях у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 завершено капітальну реконструкцію спортивної зали, яка за розмірами вважається найбільшою в області. 

 

Міський голова Дмитро Биков у ході чергової виїзної наради оглянув приміщення та проінспектував якість виконаних робіт.

 

Очільник Горішніх Плавнів відзначив, що оновлена спортивна зала має сучасний дизайн та чудовий зовнішній вигляд, відповідає усім санітарно-гігієнічним нормам та стандартам. У ході робіт застосовано низку інноваційних технологій. Зокрема, для облаштування підлоги використано спеціальний лінолеум для спортивних занять. Монолітне спортивне покриття є зносостійким, невибагливим в експлуатації, легким у прибиранні та безпечним. Амортизаційні властивості покриття сприяють зниженню навантаження на суглоби спортсмена. Відповідно до технології монтаж покриття проводився на ретельно вирівняну підлогу. Дмитро Биков повідомив, що при нанесенні розмітки також застосовано новітні технології. Клейка плівка з полімерного матеріалу нанесена гарячим способом, є стійкою до механічного впливу. Освітлення зали облаштовано енергозберігаючими LED-світильниками. Ремонт виконано в корпоративних тонах FERREXPO. Вартість проекту склала 2 млн грн. 

 

Міський голова Дмитро Биков подякував засновникам Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за вагому фінансову підтримку та сприяння соціально-економічному розвитку міста Горішні Плавні.

 

Зауважив, що спортивна зала є важливим об’єктом соціальної інфраструктури міста, де створено умови для належного спортивного розвитку дітей під час уроків фізичної культури та додаткових занять на секціях. Спортивна зала також затребувана у вечірній час для тренувань дорослих спортсменів-аматорів.    

 

Директор школи Ольга Сень від імені учнівського, педагогічного та батьківського колективу дякувала за якісну роботу та сучасний підхід. «У нас у школі свято. Тепер заклад є осередком спортивного розвитку громади. Завдяки фінансовій підтримці народного депутата облаштовано чудову спортивну залу в приміщенні школи та збудовано спортивні майданчики з біговою доріжкою просто неба, які користуються великим попитом містян».