Хід робіт із реконструкції майданчика алеї слави

14.12.2017, 09:09

Міський голова Дмитро Биков у ході виїзної наради перевірив хід робіт з реконструкції майданчика алеї слави в дитячо-юнацькій спортивній школі № 3.

 

Очільник міста відзначив, що у вересні 2016 року з метою популяризації спорту, з нагоди 15-річного ювілею ДЮСШ № 3 у закладі відкрито алею спортивної слави, де розміщено портрети видатних спортсменів та тренерів, які прославили місто. У 2017 році з міського бюджету виділено 200 тис. грн на облаштування майданчика алеї слави. Проектом передбачено мощення майданчика тротуарною плиткою від виробника «Золотий мандарин». Роботи на об’єкті завершуються й до кінця року майданчик матиме чудовий вигляд.

 

Дмитро Биков зазначив: «Ми пишаємося вихованцями та тренерами ДЮСШ №3, які здобувають високі нагороди на європейських та світових стартах, спортсменами з веслування на каное Дмитром Янчуком, Тарасом Міщуком, їх тренером Миколою Мацапурою. Виховувати нове покоління чемпіонів слід на наявному позитивному прикладі наших видатних спортсменів та повазі до мудрих наставників».