Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС присвячується

15.12.2017, 10:55

13 грудня в малій залі міського Палацу культури і творчості відбувся урочистий захід з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за участі заступника міського голови Надії Угнічевої, начальника відділу культури, спорту і туризму Ірини Зеленської, голови громадської організації «Ветеранів та інвалідів міста Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України» Світлани Пекарчук, ліквідаторів-горішньоплавнівців та їх рідних, представників ЗМІ.

 

Зі словами вдячності за подвиг до ліквідаторів звернулася заступник міського голови Надія Угнічева. Вона подякувала від імені міського голови Дмитра Бикова, депутатського корпусу, виконавчого комітету землякам-ліквідаторам за те, що в нелегкий вас вони стали на захист української землі. Побажала усім миру, добра, злагоди, життєвої мудрості.

За значний особистий внесок у ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС, активну громадянську позицію у вирішенні питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок техногенної катастрофи та з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Подяки міського голови оголошено ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС: Віктору Бачуріну, Івану Білику, Валерію Великожону, Ігорю Лисенку, Михайлу Луцицькому, Анатолію Матьяшу, Анатолію Сербіну, Миколі Сіренченку, Юрію Стеценку, Віктору Тарану.

До ліквідаторів звернулася голова громадської організації «Ветеранів та інвалідів міста Горішні Плавні «Союз Чорнобиль України» Світлана Пекарчук, побажала міцного здоров’я, щастя, тепла й затишку, миру на землі. Слова подяки за дієву підтримку й допомогу адресувала голова громадської організації міському голові Дмитру Бикову і його команді, корпусу депутатів, народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу, директору Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» Вячеславу Мінязеву, начальнику відділу культури, спорту і туризму Ірині Зеленській.

Світлана Пекарчук від імені всієї громадської організації подякувала екс-голові Анатолію Луцію, який очолював організацію ліквідаторів-чорнобильців із 1991 року по 2017 рік, за те, що віддав роботі 26 років свого життя, вкладаючи в неї частинку своєї душі. Присутні в залі стоячи аплодували Анатолію Луцію.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників-чорнобильців.

З подякою за життя, за посмішки, за натхнення вітали ліквідаторів-чорнобильців  творчі колективів Палацу культури і творчості – солісти Галина Гальченко й Михайло Клименко, ансамбль «Дніпряночка», ансамбль «Веселка», хореографічна студія «Ясочка», шоу-гурт «Дніпровські зорі», ансамбль спортивно-бального танцю «Астра», цирковий колектив «Шанс».