Завершуються роботи з організації проїзду до будинку № 59 по вул. Добровольського

18.12.2017, 10:20

У ході брифінгу міський голова Дмитро Биков повідомив, що в місті продовжується програма з облаштування внутрішньо квартальних проїздів.

 

Завершуються роботи з організації проїзду вздовж будинку № 48 по вулиці Героїв Дніпра до будинку № 59 по вул. Добровольського. Під’їзд автотранспорту до цього будинку та ЦТП мікрорайону № 10 був відсутній. «Необхідно забезпечити рух технологічного транспорту до кожного житлового та промислового об’єкта міста», - зауважив очільник Горішніх Плавнів.

 

У наступному році планують облаштувати проїзд від будинку № 59 по вул. Добровольського до новозбудованої бруківки, що проходить уздовж Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія», ДНЗ «Казка». Вартість будівництва дороги складає 1 млн грн.

 

Дмитро Биков поінформував, що одночасно з облаштуванням проїзду виконується освітлення енергоефективними LED-світильниками дороги вздовж будинку № 48 по вулиці Героїв Дніпра до будинку № 59 по вул. Добровольського та вздовж Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія», ДНЗ «Казка» до вул. Добровольського виділено 600 тис. грн. Кошти на реалізацію вищезазначених проектів виділено з міського бюджету. Роботи планують завершити до кінця року.