Готель «Славутич» оновлює номерний фонд

19.12.2017, 08:43

У рамках чергової виїзної наради міський голова відвідав КП готель «Славутич», де оглянув результати роботи з капітального ремонту трьох номерів готелю.

 

Участь у нараді взяли заступник міського голови Юрій Муха, директор КП готель «Славутич» Тамара Ліц, представники підрядної організації.

 

Очільник міста прокоментував результати виїзної наради. Зазначив, що наше місто є ініціатором різноманітних цікавих культурно-мистецьких, спортивних, освітніх заходів. Номерний фонд готелю «Славутич» не відповідає вимогам сучасності. Було прийнято рішення щорічно виділяти кошти з метою реконструкції номерів, коридорів та холів готелю.

 

У 2017 році з міського бюджету витрачено 0,5 млн грн на капітальний ремонт трьох номерів  готелю. Відремонтовано два стандартних номери та один люксовий. У номерах замінено електричні мережі та мережі опалення, сантехніку, двері, старі вікна. У приміщеннях поклеїли сучасні шпалери, на підлогу поклали ламінат, туалетні кімнати облаштували новим кахлем. Виконано також ремонт балконів, з яких відкривається живописний краєвид на річку Дніпро.

 

Міський голова відзначив: «Готель має чудове місце розташування. У наступному році будуть продовжені роботи з оновлення номерного фонду готелю «Славутич» та благоустрою прилеглої території. За умови капітального ремонту номерів та місць загального користування він стане привабливим місцем відпочинку, конкурентоспроможним та прибутковим».  

 

Тамара Ліц подякувала органам місцевого самоврядування за фінансову підтримку комунального підприємства, відзначила, що оновлені світлі та комфортні номери неодмінно будуть користуватися попитом.