Нова зимова уніформа для працівників екстреної медичної допомоги

21.12.2017, 10:23

У ході чергової виїзної наради міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак побували на підстанції № 2 екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у м. Горішні Плавні, що знаходиться сьогодні у складі Кременчуцької станції екстреної медичної допомоги та катастроф.

 

Завідувач підстанції Павло Лєтунов поділився актуальними проблемами, зауважив, що більшість із них стосуються питання фінансування установи.

 

Міський голова повідомив, що у 2017 році виділено 60 тис. грн на придбання 32 зимових комплектів уніформи для працівників, які надають екстрену медичну допомогу в Горішніх Плавнях, 20 тис. грн на закупку оргтехніки (комп’ютер, принтер) для роботи диспетчера. У 2016 році на 20 тис. грн придбано 32 літніх комплекти уніформи для працівників та на 12 тис. грн - деталей для роботи кардіографа.     

 

Дмитро Биков подякував народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу за вагому фінансову підтримку та дієву участь у житті міста. Зауважив, що підстанція екстреної медичної допомоги є важливою медичною установою для нашого міста.

 

Фельдшер екстреної медичної допомоги Олександр Коваль відзначив: «Новий спецодяг відповідає усім вимогам: теплий, сучасний та зручний у роботі. Дякуємо міському голові Дмитру Бикову за увагу та підтримку».