Головну новорічну ялинку нашого міста відкрито

21.12.2017, 13:19

19 грудня в День Святого Миколая відбулося відкриття міської новорічної ялинки на Театральній площі.


Разом із горішньоплавнівцями у святі взяли участь міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради Сергій Дорота, перший заступник міського голови Олександр Чуприна, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік.


Із Новорічними святами дітей та дорослих мешканців нашого міста привітав міський голова Дмитро Биков. «2017 рік у цілому був для нас позитивним, ми багато зробили корисного й потрібного для нашого міста. Іще більше роботи необхідно виконати в наступному році разом з вами. Коли дивлюся на наших дітей, нашу молодь, то відчуваю впевненість у завтрашньому дні, впевненість у тому, що ми все робимо правильно», – наголосив міський голова. Побажав усім усього найкращого, перш за все – встановлення миру на українській землі, здоров’я, достатку, віри.


Мультиплікаційні герої – курча Ціпа, Скрудж Макдак, Папуга Кеша, Вінні Пух, кіт Гарфілд, Пес –  разом із дітворою грали в ігри-руханки, танцювали, співали новорічних пісень. Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості – вокальний ансамбль «Зореспів», Театр моди і танцю «Престиж», солістки зразкового ансамблю «Каприз» Ліза Заїка та Олександра Безугла – дарували казкові пісні та композиції учасникам свята. А головні персонажі Новорічних свят – Дід Мороз та Снігуронька – разом з усіма учасниками казкового дійства запалили вогні головної новорічної красуні-ялинки нашого міста на Театральній площі. Урочисте відкриття завершилося святковим феєрверком.


Колектив  Центру дитячої та юнацької творчості (директор Надія Сакун) організував та провів новорічний захід для мешканців нашого міста.