Урочистості з нагоди відкриття спортивної зали у СЗОШ № 3

22.12.2017, 15:08

20 грудня у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Горішніх Плавнів відбулися урочистості з нагоди відкриття оновленої спортивної зали.

 

На свято завітали почесні гості: міський голова Дмитро Биков, начальник відділу освіти Ірина Шошина.

 

Директор СЗОШ № 3 Ольга Сень зазначила, що спортивну залу реконструйовано з ініціативи міського голови Дмитра Бикова за фінансової підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго, голови правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктора Лотоуса. Висловила їм вдячність від імені учнівського, педагогічного та батьківського колективу.    

 

З привітальним словом виступив міський голова Дмитро Биков. Зауважив, що після капітальної реконструкції спортивна зала СЗОШ № 3 стала найкращою та найсучаснішою не тільки в місті, а й в області. «На реконструкцію витрачено 2 млн грн, а у ході робіт застосовано сучасні технології та матеріали: спеціальний зносостійкий лінолеум, що має амортизаційні властивості та зменшує навантаження на суглоби; стійку до механічного впливу розмітку з полімерного матеріалу, нанесену гарячим способом; енергозберігаючі LED-світильники. Ремонт виконано в корпоративних тонах FERREXPO», - зазначив очільник міста.

 

Дмитро Биков побажав учням успіхів у навчанні та спорті й від Костянтина Жеваго вручив подарунок мультимедійний проектор Acer, який використовується для показу слайдів, кліпів, відеороликів, оформлення приміщень або сцени. Технологія FullHD забезпечує чіткість, контрастність та природність кольорів. Новинка підтримує функцію 3D.

 

До вітальних слів приєдналася начальник відділу освіти Ірина Шошина, яка побажала учням нових спортивних перемог. У ході урочистостей з чудовими номерами виступили шкільні творчі колективи, які задали святковий тон події.