Новорічні привітання в Центрі дитячої та юнацької творчості

29.12.2017, 08:10

27 грудня в затишній залі Центру дитячої  та юнацької творчості відбулося Новорічне свято для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей з обмеженими фізичними можливостями.

З новорічними привітаннями до дітвори завітали заступник міського голови Надія Угнічева, директор Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» Вячеслав Мінязев, начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариса Василенко.

Педагогічний колектив ЦДтаЮТ підготував цікаву новорічну казку. Із радістю й захопленням проходили ігри за участю героїв мультфільмів та казок – Капелюшниці, Мишеняти Джеррі, Кота Тома, Бурундука Дейла, Песика Гуффі та Діда Мороза і Снігуроньки.

Почесні гості привітали дітлахів з Новорічними святами, побажали успішного Нового 2018 року, гарного настрою.

«Від імені міського голови Дмитра Бикова, виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради вітаю вас, дорогі діти і дорослі, з Новим роком і Різдвом Христовим. Нехай збуваються всі ваші мрії, ростіть здоровими, щасливими. Будьте уважними до оточуючих, поважайте своїх близьких. Веселих вам Новорічних свят!» – сказала Надія Дмитрівна дітворі, вітаючи зі святами.

Радісно пройшло вручення новорічних подарунків від міського голови Дмитра Бикова, Благодійного фонду «Полтавського гірничозбагачувального комбінату» та спонсорів.

Новий Рік закружляв на порозі,

Так зустрінемо радо його!

Він найкраще збирав по дорозі:

Гляньте скільки приніс усього!

Дарував тим, хто в відчаї, Віру,

В майбуття – і Надію, й Любов!

До людей простодушна довіра

В доброті повертається знов.

Ялинкові блищать хмарочоси,

А на вікнах – зимовий нектар!

Щиро вдячні всі Діду Морозу,

Бо це свято створилося з чар!