Водогрійний котел Bosch доставлено в Горішні Плавні

30.12.2017, 12:29

29 грудня 2017 року напередодні новорічних свят у нашому місті відбулася важлива подія – доставили двожаротрубний димогарний триходовий водогрійний котел Bosch потужністю 30МВт, придбаний для КВП «Теплоенерго» за кошти міського бюджету.


Котел великих габаритних розмірів (вага 78 т, висота 4,6 м), тому були певні складнощі з його доставкою безпосередньо на місце установки. Фірма-постачальник справилася із завданням, без запізнень доставила котел.


Необхідно буде виконати значний об’єм робіт з утвердження проектної документації, підготовки і ремонту приміщення котельні 1960 року побудови.

«Будемо працювати над тим, щоб у наступному опалювальному сезоні котел уже працював і давав свої позитивні результати, – зазначив перший заступник міського голови Олександр Чуприна. – Маємо надію, що в результаті установлення нового обладнання, ми досягнемо економічного ефекту, зниження енерговитрат, що дозволить економити кошти як комунального підприємства, так і жителів нашого міста».


Завдяки співробітництву з НЕФКО буде придбано надійне обладнання, яке передбачає автоматичний режим роботи, відсутній людський фактор, буде проведена комплексна реконструкція котельні, де в планах встановлення ще 2 аналогічних котли. В Україні сьогодні аналогів цьому котлу за потужністю і розмірами немає.