Стартує мистецький фестиваль-конкурс «Дніпрова хвиля»

10.01.2018, 17:00

Фестиваль-конкурс «Дніпрова хвиля» організований відділом культури, спорту і туризму міської ради і проводиться за підтримки міського голови Дмитра Бикова з метою виявлення й підтримки юних талантів та розвитку дитячих творчих колективів. 

Запрошуємо всіх талановитих і обдарованих дітей міста взяти участь у відбіркових турах, що будуть проходити 28 лютого 2018 року з 9.00 до 16.00 години у великій залі Палацу культури і творчості.

У фестивалі-конкурсі беруть участь:

- солісти-вокалісти, вокальні дуети, тріо, ансамблі;

- хореографічні колективи  спортивно-бальної, естрадної  і народної спрямованості;

- театри моди і танцю, циркові колективи та представники субкультур (реп, хіп-хоп, брейк-данс та ін.).

Вік учасників – від 6 до 20 років. Для участі у відбіркових турах учасники заповнюють і подають заявки встановленого зразка, а заклад готує та подає разом із заявками від колективів програму виступу своїх учасників. Заявки на участь подаються до відділу культури, спорту  і туризму до       14 лютого.

Підсумки мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля» будуть оголошені 16 березня о 17.00 у великій залі Палацу культури і творчості під час гала-концерту та церемонії нагородження. У кожному жанрі й віковій категорії будуть визначені  переможці, які посіли І, ІІ та ІІІ місця. Вони отримають від міського голови дипломи лауреатів фестивалю та пам’ятні подарунки. Інші учасники, які також будуть відібрані членами журі для участі в гала-концерті, стануть дипломантами фестивалю.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу культури, спорту і туризму (вул. Миру, 22). Контактні телефони: 4-45-26, 4-45-27.

 

Відділ культури, спорту і туризму