Завершено роботи з капітального ремонту санітарної кімнати приймального відділення міської лікарні

12.01.2018, 16:35

Днями міський голова Дмитро Биков провів виїзну нараду на території міської лікарні за участі заступника міського голови Надії Угнічевої, головного лікаря міської лікарні Костянтина Шкляра.

 

У ході наради було оглянуто об’єкти капітального ремонту, намічено подальші плани покращення матеріально-технічної бази закладу. 

 

Міський голова поінформував, що на сьогодні завершено роботи з капітального ремонту санітарної кімнати приймального відділення міської лікарні. 

 

Усього упродовж 2017 року в хірургічному корпусі лікарні за кошти міського бюджету здійснено капітальні ремонти восьми санітарних кімнат, вартістю близько 800 тис. грн. Роботи виконано сучасними якісними матеріалами з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями та людей похилого віку. Виконано повну заміну електричних мереж, мереж водопостачання, водовідведення. Кімнати облицьовано сучасним кахлем, облаштовано новою сантехнікою. 

 

Створено належні умови в санітарних кімнатах, туалетах у кардіологічному, травматологічному, дитячому соматичному, хірургічному, приймальному, діагностичному відділеннях, клінічній лабораторії. Завершуються ремонти в терапевтичному, неврологічному відділеннях міської лікарні.

 

Головний лікар Горішньоплавнівської міської лікарні Костянтин Шкляр відзначив значний об’єм виконаних у 2017 році робіт за кошти міського бюджету, подякував представникам органів місцевого самоврядування за фінансову підтримку та створення комфортних умов для пацієнтів та персоналу міської лікарні.  

 

За підсумками виїзної наради Дмитро Биков зазначив, що у 2018 році роботи, спрямовані на підвищення рівня комфорту перебування пацієнтів у міській лікарні, будуть продовжені.