Покращення матеріально-технічної бази дитячої музичної школи

12.01.2018, 17:13

На тижні міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська відвідали ПСМНЗ «Дитяча музична школа».

 

Міський голова прокоментував, що за результатами 4-річної роботи у дитячій музичній школі на 90% виконано капітальні ремонти кабінетів, коридорів, сходинкових маршів. Тільки упродовж останніх 2 років витрачено 1,1 млн грн бюджетних коштів, з яких 850 тис. грн використано на ремонти, 250 тис. грн – на оновлення музичних інструментів. Безпосередньо у 2017 році здійснено капремонт 2 коридорів, 8 кабінетів, 3 туалетних кімнат на 490 тис. грн. Ремонти виконано сучасними та якісними матеріалами, враховуючи заходи з енергозбереження.

 

Дмитро Биков наголосив, що покращення матеріально-технічної бази закладу відбувалося за значної фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату», за що очільник міста висловив вдячність його засновникам: народному депутату України Костянтину Жеваго, голові правління ПрАТ «Полтавський ГЗК» Віктору Лотоусу. За кошти Благодійного фонду в музичній школі облаштовано чудову концертну залу, аналогів якої немає в Полтавській області.

 

Директор ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Анатолій Головня зазначив, що музичну школу в Горішніх Плавнях заслужено вважають найкращою на Полтавщині. У 2017 році вихованці та викладачі закладу здобули 22 перемоги на обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. Подякував від імені колективу музичної школи представникам органів місцевого самоврядування, благодійникам та спонсорам за співпрацю та фінансову підтримку, створення належних умов для естетичного розвитку дітей.