У Горішні Плавні успішно доставлено нову сучасну цифрову рентгенографічну систему

12.01.2018, 17:23

11 січня міський голова Дмитро Биков провів робочу виїзну нараду у Горішньоплавнівській міській лікарні.

 

Очільник міста повідомив про успішну доставку в Горішні Плавні сучасної цифрової рентгенографічної системи JUMONG C виробництва всесвітньо відомої південнокорейської компанії SG HealthCare. 


Дмитро Биков відзначив переваги нової рентгенографічної системи: «Сучасне обладнання відповідає усім санітарно-гігієнічним вимогам, зменшує променеве навантаження на організм пацієнта, забезпечує зручне, швидке обстеження та високу якість рентген-знімків з можливістю цифрової обробки й деталізації». Зазначив, що нову рентгенографічну систему буде встановлено після капітальної реконструкції приміщення рентген-кабінету, розташованого в міській поліклініці. Старий рентген-апарат виробництва 1981 року буде списано як морально та технічно непридатний. 

 

Міський голова повідомив, що вартість цифрової рентгенографічної системи склала 1,96 млн грн, з них 700 тис. грн виділено з міського бюджету, 1 млн грн виділено депутатом Полтавської обласної ради від нашого міста Дмитром Спатарем, 300 тис. грн - депутатом Полтавської обласної ради від нашого міста Володимиром Говоренком. Дмитро Биков подякував депутатам за фінансову підтримку проекту та тісну співпрацю на благо міста.

  

Головний лікар Горішньоплавнівської міської лікарні Костянтин Шкляр зауважив, що обладнання такого високого класу вважається великою рідкістю в комунальних медичних закладах. Висока продуктивність, безпечність рентген-системи, її надійність і легкість у використанні забезпечать належний рівень ефективності роботи. Нова рентгенографічна система буде використана як рентген-апарат та як флюорограф, який буде працювати паралельно з діючим флюорографом, за рахунок чого також буде покращено якість обслуговування відвідувачів кабінету флюорографії.