Апаратна нарада

15.01.2018, 17:00

15 січня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася перша у 2018 році апаратна нарада міського голови.  У ході наради обговорили плани роботи на поточний рік, розглянули актуальні питання життєдіяльності міста.

 

Міський голова Дмитро Биков поінформував про позитивні результати з економії споживання теплової енергії по місту, пов’язані зі 100% встановленням лічильників теплової енергії в житловому фонді. У листопаді-грудні 2017 року споживання тепла по місту склало 28 214 Гкал, що майже у 2 рази менше ніж у листопаді-грудні 2016 року (49 149 Гкал). Середню вартість 1 кв. м опалення у листопаді-грудні 2017 року знижено на 40% по відношенню до нормативної вартості (39,40 грн). Середня вартість 1 кв. м опалення у листопаді-грудні 2017 року склала 23,49 грн. Очільник міста зауважив, що додаткових заходів з енергозбереження потребують окремі будинки серії ДЩ по провулку Молодіжному.

 

Йшлося про об’єкти капітального будівництва, завершення яких заплановано у 2018 році. Зокрема, роботи з організації колового руху на перехресті вулиць Миру-Гірників, що проводить ТОВ «Лубенське ШБУ-9», не вдалося завершити згідно з планом. Сьогодні на цій ділянці міської дороги встановлено відповідні дорожні знаки. Роботи буде завершено за сприятливих погодних умов.

 

Реконструкцію дороги по вулиці Першопрохідців та частину дороги по вулиці Конституції призупинено через несприятливі погодні умови. Зараз, укладено чорновий шар асфальту дорожнього покриття. Відповідно до технологічного процесу кінцеві роботи будуть продовжені за температури повітря + 20°С.

 

На стадії завершення знаходиться будівництво «Меморіальної споруди «Учасникам бойових дій» у районі стели «Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно». Споруду зведено з довговічного граніту, ведеться облаштування прилеглої території.

 

У 2018 році буде продовжено намив чистого піску в зоні відпочинку на території набережної та замовлено документацію щодо відводу землі під пляж. У поточному році планують розпочати роботи з розчищення паркового озера, укріплення берегів.

 

КП ВУВКГ заплановано створити сучасну систему підготовки питної води з використанням гіпохлориту натрію та діоксиду хлору; здійснити реконструкцію грабельного відділення каналізаційної насосної станції 1Б по вулиці Портовій; будівництво зливової каналізації по вулиці Конституції. У 2018 році планують придбати сучасний мулосос для очистки мереж зливової каналізації міста, які на 80% забиті мулом та пластиком.

 

Цьогоріч у місті мають намір встановити 20 камер у рамках міської програми відеоспостереження; продовжити реконструкцію систем опалення в ДНЗ міста. Системи опалення оновлено у ДНЗ «Горобинка», «Золота рибка», «Сонечко», «Дюймовочка». На черзі – роботи в ДНЗ «Дзвіночок».

 

Запланували здійснити реконструкцію ґанку головного корпусу Горішньоплавнівської міської лікарні, вхід до міської бібліотеки, приміщення амбулаторії сімейної медицини по вулиці Добровольського, 63.

 

У 2018 році планують завершити реконструкцію дороги та тротуару по вулиці Набережній від готелю «Славутич» до вулиці Конституції; будівництво спортивного комплексу СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 та СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5.

 

У ході апаратної наради йшлося про стан захворюваності населення країни на кір. Міський голова зауважив, що спалах кору в Україні триває, МОЗ продовжує посилені заходи з вакцинації проти небезпечного захворювання з метою запобігання епідемії. Повідомив про стан охоплення щепленням дітей проти кору по місту Горішні Плавні та селах Дмитрівської сільської ради станом на 10.01.2018, дав доручення посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо підтримки запобіжних заходів. Заслухали головного лікаря Центру ПМСД Аліну Ковпак про важливість проведення щеплень, нормативно-правове регулювання профілактичних щеплень дітей та прийому їх до дитячих закладів. «На сьогодні вакцинація вважається одним з найвищих досягнень медицини, які щорічно дають можливість попередити 3 мільйони смертей та 750 тисяч випадків дитячої інвалідності. Зараз за допомогою вакцин ми можемо попередити близько 30 інфекційних захворювань. Сьогодні існує високий ризик захворювання на кір серед дітей, які не отримали щеплення. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли на кір і не робили щеплення, також залишаються вразливими до захворювання», - зазначила головний лікар. Аліна Ковпак повідомила про роботу, проведену в напрямку організації в місті вакцинації. Поінформувала про наявність вакцин проти кору, епідемічного паротиту, краснухи та можливість проведення профілактичних щеплень у Центрі ПМСД м. Горішні Плавні в кабінеті № 19.

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала культурно-мистецькі заходи. Прозвітувала про початок проведення щорічного міського фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля», організованого за підтримки міського голови Дмитра Бикова з метою виявлення й підтримки юних талантів та розвитку дитячих творчих колективів. 16 березня о 17.00 у великій залі Палацу культури і творчості відбудеться гала-концерт та церемонія нагородження переможців. 16 січня о 10.00 у малій залі Палацу культури і творчості пройде відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України», о 18.00 в концертній залі дитячої музичної школи - вечір джазової музики. 15 лютого заплановано заходи з вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 17 лютого з 13.00 на Театральній площі міста планують провести святкові заходи до Масляної.