Про хід впровадження міської програми з теплозбереження в будинках малосімейного типу

22.01.2018, 12:00

18 січня в ході брифінгу міський голова Дмитро Биков говорив про чергові етапи впровадження міської програми з теплозбереження в будинках малосімейного типу.

 

«У 2017 році заходи з утеплення та енергозбереження в місцях загального користування проведені за кошти міського бюджету в будинках за адресами: вул. Портова, 3; вул. Портова, 5; вул. Добровольського, 8; вул. Героїв Дніпра, 13. Нещодавно завершено роботи з утеплення пожежних виходів та вікон у місцях загального користування будинку № 28 по вул. Добровольського. Програму започатковано з метою підтримки мешканців будинків малосімейного типу, зменшення на них фінансового навантаження за рахунок впровадження заходів з енергозбереження, що дозволять уникнути зайвих втрат теплової енергії через старі негерметичні вікна та двері та зекономити кошти», - повідомив Дмитро Биков.

 

До впровадження заходів з теплозбереження мешканці будинку були змушені оплачувати значні кошти за втрачену через розбиті вікна та двері теплову енергію.

 

Впровадження заходів з енергозбереження також сприятиме скороченню заборгованості мешканців цих будинків за комунальні послуги перед надавачами послуг.  

 

З бюджету на реалізацію І етапу Програми виділено близько 700 тис. грн. Міський голова зазначив: «За наявності коштів Програму буде продовжено у 2018 році».