Осучаснена дитяча бібліотека запрошує юних читачів

22.01.2018, 14:25

У ході брифінгу, що відбувся 18 січня, міський голова Дмитро Биков повідомив ЗМІ про результати роботи органів місцевого самоврядування у 2017 році в напрямку капітального ремонту приміщення міської дитячої бібліотеки.

 

Очільник міста поінформував, що І етап реалізації проекту успішно виконано.  З міського бюджету виділено 400 тис. грн на комплексний капітальний ремонт коридорів та туалетних кімнат дитячої бібліотеки. Оновлені світлі коридори, осучаснені санітарні кімнати приємно радують око кожного відвідувача. Стіни в коридорах облаштовано вініловими панелями, підлогу – світлим кахлем. У ході робіт здійснено заміну мереж водопостачання та водовідведення, електричних мереж. Встановлено нові двері в кожну кімнату, енергозберігаючі LED-світильники, сучасну сантехніку в санітарні кімнати. Нові туалети відремонтовано з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

Дмитро Биков зауважив, що за кошти міського бюджету на 195 тис. грн було також оновлено книжковий фонд міської бібліотеки: закуплено 2 тис. нових книг вітчизняних та зарубіжних авторів різної тематики. Серед них багато нової цікавої дитячої художньої літератури. Міський голова високо оцінив роль літератури в становленні людини як особистості, формуванні її духовної культури. «Не хлібом єдиним живе людина», - наголосив очільник міста й запросив юних містян відвідати бібліотеку й ознайомитися з новинками книжкового фонду.  

 

Директор центральної бібліотечної системи Олена Дудко від імені трудового колективу, відвідувачів бібліотеки висловила велике задоволення від позитивних змін, що вдихнули нове життя в бібліотечну систему, подякувала міському голові Дмитру Бикову за підтримку. «Дуже приємно, що у нас з’явилися нові відвідувачі, а наші постійні читачі були вдоволені можливістю долучитися до перегляду нової популярної літератури, яку непросто знайти у вільному доступі».  

 

Олена Дудко повідомила, що за кошти міського бюджету в читальну залу бібліотеки для дорослих також встановлено 5 нових комп’ютерів для безкоштовного користування читачами інтернет-ресурсами. Зауважила, що користування бездротовою мережею Інтернету (Wi-Fi) є також безоплатною послугою бібліотеки. Анонсувала нову майбутню послугу зі замовлення книг в онлайн режимі. Сьогодні працівники бібліотеки працюють над тим, щоб втілити її в життя. Книжковий фонд бібліотеки налічує 220 тис. книг, які необхідно внести в єдиний бібліотечний електронний каталог. Для формування автоматизованої бібліотечної системи придбано 15 комп’ютерів та спеціальне програмне забезпечення «ІРБІС». «ІРБІС» система автоматизації бібліотек, яка відповідає міжнародним вимогам сучасних бібліотечних систем, і в той же час підтримує традиції бібліотечної справи. З метою впровадження проекту з міського бюджету виділено 245 тис. грн.