Завершено будівництво напірного каналізаційного колектору від КНС-9 до КНС-1Б

23.01.2018, 08:14

Днями міський голова Дмитро Биков повідомив про завершення робіт з будівництва напірного каналізаційного колектору від каналізаційної насосної станції-9 (КНС-9) до КНС-1Б, розташованого по вул. Миру, вул. Конституції та вул. Портовій.

 

Очільник міста поінформував, що будівництво напірного каналізаційного колектору від КНС-9 до КНС-1Б розпочали ще в 1997 році в якості додаткової гілки міської каналізаційної мережі з метою забезпечення надійності роботи системи водовідведення. Загальна вартість проекту склала 2,5 млн грн, у 2017 році з міського бюджету витрачено 400 тис. грн. Довжина колектору склала 3,3 км. Його будівництво велося поетапно на окремих ділянках колектору різними організаціями з різних джерел фінансування, що значно ускладнило прийняття в експлуатацію об’єкту в цілому. Безвідповідальне ставлення деяких підрядників призвело до виникнення складних та проблемних питань на етапі прийняття об’єкту в експлуатацію, які врешті сьогодні вдалося вирішити. Напірний каналізаційний колектор від КНС-9 до КНС-1Б буде передано на баланс КП ВУВКГ Горішньоплавнівської міської ради.  

 

Дмитро Биков зазначив: «Каналізаційна система виконує важливу функцію видалення продуктів життєдіяльності людини: побутових і виробничих відходів. Забезпечення надійності та безаварійності її роботи – нагальне завдання. Запуск напірного каналізаційного колектору від КНС-9 до КНС-1Б – важливий крок у напрямку забезпечення стабільної роботи водовідведення в місті, дає можливість зменшити навантаження на основний колектор, розташований вздовж проспекту Героїв Дніпра».

 

З метою запобігання аваріям упродовж 2017 року також проведено відновлення сучасними матеріалами самопливного колектору по проспекту Героїв Дніпра. З міського бюджету витрачено близько 5 млн грн.

 

Впровадження заходів, направлених на відновлення самопливного колектору та будівництво нового напірного колектору міської каналізаційної системи, забезпечить надійну роботу водовідведення в Горішніх Плавнях.