Сесія Горішньоплавнівської міської ради

24.01.2018, 08:30

 23 січня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася тридцять перша сесія міської ради сьомого скликання. Засідання вів міський голова Дмитро Биков. Участь у роботі засідання взяли 25 депутатів міської ради.  

 

Роботу першого у 2018 році пленарного засідання розпочато з відзначення директора ДЮСШ № 2 Олександра Стокоза Подякою міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток спорту міста, підготовку спортсменів високого рівня та з нагоди 60-річчя від дня народження. Міський голова представив нового керівника КП «Архітектура і кадастр» Артема Питулька, побажав плідної роботи.

 

Директор департаменту ЖКГ Петро Василюк прокоментував профільні проекти рішень, зокрема «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік». Поінформував, що відповідно до Програми на впровадження заходів з капітального ремонту житлового фонду міста: капітальний ремонт швів, козирків та входів у під’їзди,  покрівель, системи диспетчеризації ліфтів та їх експертне обстеження, термоізоляцію трубопроводів, улаштування пандусів, заміну вікон у місцях загального користування - заплановано витратити 5,9 млн грн. Визначено перелік об’єктів, видатки на які будуть проводитися за рахунок коштів міського бюджету (28,8 млн грн), у тому числі: реконструкція вул. Конституції; благоустрій території в районі житлових будинків № 74 та № 78 по просп. Героїв Дніпра; капітальний ремонт братської могили воїнів у мікрорайоні Низи; капітальний ремонт внутрішньоквартального проїзду в районі будинку № 58  по просп. Героїв Дніпра; капітальний ремонт тротуару по просп. Героїв Дніпра від будинку № 4 до будинку № 78; утримання рятувально-водолазної служби, міського кладовища, міського парку та зовнішнього освітлення. З міського бюджету на заходи з благоустрою - поточне утримання об’єктів благоустрою, зимове прибирання, відлов, стерилізація та утримання безпритульних тварин, поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, реконструкція зовнішнього освітлення доріжки до мікрорайону Золотнишине, реконструкція тротуару парної сторони вулиці Добровольського, завершення будівництва меморіальної споруди «Учасникам бойових дій» - планують виділити 16,5 млн грн. На фінансову підтримку комунальних підприємств міста та поповнення їх статутного капіталу з міського бюджету відповідно 1,9 млн грн та 5,8 млн грн.     

 

Депутати Горішньоплавнівської міської ради розглянули та затвердили Програму надання дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств у місті Горішні Плавні на 2018 рік. Метою Програми є забезпечення реалізації прав громадян на використання  автомобільного транспорту на маршрутах загального користування до садових товариств шляхом встановлення  тарифу меншого за економічно обґрунтований та  надання дотації на різницю тарифів  перевізникам за вказаними напрямками. Загальний обсяг фінансових ресурсів, виділений для реалізації Програми, складає 400 тис. грн.

 

Опрацювали 12 проектів рішень управління по інвестиціях та будівництву. Затвердили Програму будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік. Відповідно до Програми цьогоріч 24,5 млн грн - кошти бюджету розвитку - будуть направлені на електрозабезпечення (3,9 млн грн), реконструкцію об’єктів благоустрою (2,6 млн грн), реконструкцію об’єктів галузі освіти (10,7 млн грн), реконструкцію об’єктів галузі охорони здоров’я (5 млн грн), реконструкцію адмінбудівлі та вхідної групи до будівлі КЗ «Централізована бібліотечна система» (2,3 млн грн).      

 

У ході засідання сесії погодили прийом-передачу на баланс ДНЗ «Дюймовочка», ДНЗ «Сонечко» нових систем опалення, реконструйованих за кошти міського бюджету в рамках міської програми з термомодернізації. Передано на баланс КП ВУВКГ Горішньоплавнівської міської ради витрати по об’єкту «Будівництво напірного каналізаційного колектору від КНС – 9 до КНС – 1Б м. Горішні Плавні Полтавської області» та об’єкту «Нове будівництво каналізаційної мережі по вул. Сосновій, м-н Піддубне м.Горішні Плавні Полтавської області»; КП «Міськсвітло» - витрат по об’єкту «Освітлення вул. Чекаліна м. Горішні Плавні Полтавської області». Також виконано та передано на баланс зовнішнє освітлення території ПНЗ «ЦДтЮТ», ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О.Нижниченка, ЗОШ І-ІІІ ступенів №6.

 

Взяли до відома інформацію начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариси Василенко про виконання у 2017 році Програми соціально-правового захисту дітей, підтримки сімей у м. Горішні Плавні на 2017 – 2020 роки. Лариса Василенко озвучила основні напрямки роботи за програмою. Йшлося про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення права на сімейне виховання, запобігання соціальному сирітству, здійснення соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю, соціальну профілактику й реабілітацію, подолання бездоглядності серед дітей, попередження насильства в сім’ї, запобігання жорстокому поводженню з дітьми, методичну роботу. У 2017 році з 10 дітей, які мають статус «діти, позбавлені батьківського піклування», 5 влаштовані в сім'ї родичів та в дитячий будинок сімейного типу, 5 дітей перебувають у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Надія». На обліку служби перебувало 78 дітей, які залишилися без піклування батьків. За результатами роботи до сімейних форм виховання влаштовано 93 % дітей. У місті функціонує 3 прийомні сім’ї, які виховують 6 дітей, позбавлених батьківського піклування. Діє 1 дитячий будинок сімейного типу, де також виховується 6 дітей. Упродовж 2017 року в місті працював Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Надія», послугами якого скористалися 117 дітей. Улітку на базі Центру вперше працював літній табір, на базі медичного кабінету закладу проводилися фізіопроцедури та фітотерапія для оздоровлення вихованців.  

 

Депутати міської ради затвердили режим роботи центру надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради та перелік послуг, що надаються в ЦНАПі Завантажити  ). ЦНАП працює в понеділок, середу, четвер, п'ятницю, суботу з 08.00 до 17.00, у вівторок з 11.00 до 20.00. Здійснює прийом громадян у понеділок, середу, четвер, п'ятницю, суботу з 08.00 до 15.00, у вівторок з 11.00 до 15.00 та з 17.00 до 20.00. Вихідні дні — неділя, святкові дні.

 

Начальник міського фінансового управління Алла Говорун прокоментувала зміни до показників міського бюджету на 2018 рік. Затвердили перелік одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік, Програму фінансової підтримки КП «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2018 рік.

 

У ході роботи депутати міської ради також опрацювали низку організаційних, житлових питань, питань кадрового забезпечення, економічного розвитку та ресурсів, поновлення прав користування земельними ділянками, архітектури і містобудування.