Відбулося перше у 2018 році засідання Виконавчого комітету відділення НОК України в м. Горішні Плавні, ГО «Міська олімпійська спілка»

30.01.2018, 09:48

26 січня за головування Голови відділення НОК України в м. Горішні Плавні, міського голови Дмитра Бикова відбулося перше у 2018 році засідання Виконавчого комітету відділення НОК України в м. Горішні Плавні, ГО «Міська олімпійська спілка».

 

Участь у роботі засідання взяли заступник міського голови Надія Угнічева, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков, члени Виконавчого комітету НОК України в м. Горішні Плавні, ГО «Міська олімпійська спілка», ЗМІ.

 

За доброю традицією урочисто привітали ювілярів, які народилися в січні: Віктора Недбайла, Ігоря Горяшина, Олександра Стокоза, побажали їм здоров’я, успіхів у професійній діяльності. Дмитро Биков, Надія Угнічева, Микола Шишліков вручили іменинникам Подяки НОК та пам’ятні подарунки.

 

Голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні Дмитро Биков підсумував результати спортивної роботи у 2017 році, подякував усім за сумлінну працю, озвучив основні напрямки роботи у 2018. «Минулий рік був досить успішним, у 2018 році маємо закріпити здобуті результати й наполегливо розвиватися далі, здобувати нові перемоги та сумлінно готуватися до Олімпіади 2020 року, що відбудеться в Токіо», - зазначив Дмитро Биков.

 

У ході засідання йшлося про плани з оновлення матеріально-технічної бази спортивних закладів міста та фінансову підтримку спортсменів, тренерів. Голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні закликав членів Виконавчого комітету до активної співпраці та системної роботи.

 

Відповідно до порядку денного засідання виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков представив план засідань Виконавчого комітету відділення НОК України в м. Горішні Плавні, ГО «Міська олімпійська спілка» на 2018 рік, штатний розклад та кошторис видатків на поточний рік, які були одноголосно ухвалені членами Виконавчого комітету. За результатами засідання присутні опрацювали та затвердили календар спортивно-масової роботи відділення НОК України в м. Горішні Плавні, ГО «Міська олімпійська спілка» на 2018 рік.