Вітання Євгенія Михайловича Безпалька із почесним званням «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

31.01.2018, 08:14

Міський голова Дмитро Биков привітав Євгенія Михайловича Безпалька – тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи № 1 міста Горішні Плавні – зі званням «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», присвоєним Указом Президента України №11/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України».


Євгеній Михайлович Безпалько – заслужений тренер України. Із 1975 року працював інструктором-тренером заводського комітету профспілки Дніпровського ГЗК, а з 1979 року – інструктором-викладачем з кульової стрільби. З 1991 року працює тренером-викладачем з кульової стрільби в ДЮСШ №1. Євгеній Михайлович головний тренер збірної команди Полтавщини з кульової стрільби. За його керівництва підготовлено ряд спортсменів, що гідно представляють державу на міжнародних змаганнях. Майстер спорту міжнародного класу Григоренко Владислав неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань, у 2010 році став бронзовим призером чемпіонатів світу та Європи. Городинець Максим – майстер спорту України, член національної збірної команди України – ставав неодноразовим переможцем та призером чемпіонатів України  в особистих  та  командних змаганнях, двічі ставав бронзовим призером чемпіонату Європи серед юніорів. У 2017 році на чемпіонаті світу серед юніорів, який проходив у Німеччині, команда, у складі якої був Максим Городинець, посіла І місце. На цих змаганнях Максимом був встановлений світовий рекорд зі стрільби з малокаліберного пістолету. На чемпіонаті Європи в місті Баку став чемпіоном та двічі срібним призером в команді, а також посів ІІ місце в особистій першості.


Міський голова подякував Євгенію Михайловичу Безпальку за багаторічну сумлінну працю, виховання визначних спортсменів, вручив квіти та пам’ятний подарунок.