Придбано автомобіль для потреб КП ВУВКГ

2.02.2018, 08:46

Днями міський голова Дмитро Биков відвідав комунальне підприємство «ВУВКГ м. Горішні Плавні», де оглянув вантажопасажирський автомобіль Volkswagen Transporter, придбаний для потреб підприємства за рахунок залучення КП ВУВКГ кредитних ресурсів.

Автомобіль у належному технічному стані, використовувався уже в Німеччині, з пробігом 120 тис. км, дизельний двигун об’ємом 2 л, кабіна на 5 осіб разом із водієм, кузов машини виготовлено із дюралюмінію. Вартість складає понад 620 тис. грн.

Як зазначив міський голова Дмитро Биков, даний автомобіль є найоптимальнішим вибором для технічного транспорту, який буде використовуватися для обслуговування віддалених каналізаційних мереж, перевезення вантажів та ремонтних бригад. «Дякуючи придбанню такого необхідного для виробництва автомобіля, у працівників КП ВУВКГ підвищиться продуктивність праці, і якість проведених ремонтів», – наголосив міський голова.

За словами директора КП ВУВКГ Сергія Яроша, вантажопасажирський автомобіль Volkswagen Transporter задовольняє потреби підприємства за вантажопідйомністю і за кількістю пасажироперевезення для ліквідації і проведення аварійних чи планових робіт з обслуговування мереж, для перевезення обладнання, що дозволятиме оперативно і якісно проводити ремонт мереж обладнання.