Представили нового директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

2.02.2018, 10:08

01 лютого в актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева, начальник відділу освіти Ірина Шошина, завідувач міським методичним кабінетом Світлана Негода представили педагогічному колективу нового директора школи Тетяну Григорівну Кириченко.

 

Тетяну Григорівну Кириченко призначено директором ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 з 01 лютого 2018 року наказом відділу освіти № 20-к від 31.01.2018 за результатами конкурсу на заміщення вакантної посади директора ЗОШ №2.  

 

Новий керівник закладу, 1972 року народження, закінчила Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка у 1994 році за спеціальністю «Математика, фізика, інформатика і обчислювальна техніка». Має педагогічний стаж 23 роки. З 1994 року працювала учителем математики та інформатики в СЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка, з 2015 року - за сумісництвом методистом міського методичного кабінету відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. Упродовж 10 років була учасником, а згодом і координатором Всеукраїнського експерименту «Використання сучасних ІКТ у навчально-виховному середовищі «1 УЧЕНЬ: 1 КОМП’ЮТЕР» на базі шкільних нетбуків INTEL, який упроваджувався в гімназії ім. В.О. Нижниченка. З 2017 року – координатор регіонального експерименту «Методична система впровадження освітньої робототехніки в дошкільному та загальноосвітньому навчальних закладах», який упроваджується в 4 закладах освіти м. Горішні Плавні.

 

Вітаючи нового директора та колектив школи, Дмитро Биков подякував усім керівникам закладу останніх років за роботу, висловив надію, що на цій посаді молодий керівник повною мірою проявить лідерські якості, новаторство та креативність в організації навчального  процесу, що дозволить підвищити якість знань учнів та продемонструвати високі результати ЗНО випускників школи на рівні міста та області. Зі свого боку очільник міста  пообіцяв підтримку керівництву та педагогічному колективу у вирішенні проблемних питань. Міський голова побажав Тетяні Григорівні та педагогічному колективу злагодженої та плідної роботи, закладу - розвитку та процвітання.

 

Привітали новопризначеного директора начальник відділу освіти Ірина Шошина, голова міського комітету профспілки освіти Світлана Василенко та педагогічний колектив школи, побажавши наснаги, творчого натхнення та високих результатів.

 

У свою чергу  Тетяна Григорівна запевнила, що її робота базуватиметься на   довірі, взаємоповазі та взаєморозумінні.