Всеукраїнська акція «Олімпійська книга» у Горішніх Плавнях

6.02.2018, 08:27

01 лютого в міській дитячій бібліотеці з ініціативи НОК України, за сприяння Голови відділення НОК України в м. Горішні Плавні, міського голови Дмитра Бикова відбулася Всеукраїнська акція «Олімпійська книга», у ході якої міським відділенням НОК України було передано в дитячу бібліотеку 120 нових книг олімпійської тематики.

 

Акцію проведено з метою створення передумов для більш активного залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, сприяння всебічному розвитку молоді, стимулювання юних спортсменів до нових звершень.

 

На заході були присутні Голова відділення НОК України в м. Горішні Плавні, міський голова Дмитро Биков, виконавчий директор відділення НОК України в м. Горішні Плавні Микола Шишліков, начальник відділу освіти Ірина Шошина, в.о. начальника культури, спорту і туризму Ольга Карпенко, директор КЗ «Централізована бібліотечна система» Олена Дудко, директори ЗНЗ міста, тренери, спортсмени, ЗМІ.

 

Почесними гостями свята стали бронзові призери Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Дмитро Янчук, Тарас Міщук, учасник Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Павло Алтухов, їх тренер Микола Мацапура. 

 

Дмитро Биков у вітальній промові зазначив: «Акція «Олімпійська книга» є не тільки олімпійською, спортивною, а й просвітницькою. Дуже важливо перемагати, та ще важливіше пам’ятати героїв, пишатися здобутками та виховувати на їх прикладі наступне покоління. Тут Олімпійська книга стане нам у великій нагоді. Сподіваюся юним містянам прийдеться наш подарунок до душі».

 

Олена Дудко подякувала Дмитру Бикову за чудовий подарунок, зауважила: «Бібліотечний фонд давно потребував оновлення літературою спортивної тематики. Впевнена Олімпійська збірка зацікавить нашу молодь, дитячі руки не дадуть книгам довго стояти на полицях».

 

Призер Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро Дмитро Янчук відзначив, що із великим задоволенням взяв участь в акції, бо сам захоплювався книгами про видатних спортсменів: дворазового віце-чемпіона Олімпійських ігор 1988 та 1992 рр., Заслуженого майстра спорту з веслування на байдарках Михайла Слівінського та дворазового чемпіона Олімпійських ігор 2012 та 2016 рр., бронзового призера Олімпійських ігор 2008 р., Заслуженого майстра спорту Юрія Чебана.

 

На завершення свята бронзові призери Олімпійських ігор у Ріо Дмитро Янчук, Тарас Міщук, учасник Олімпійських ігор 2016 року Павло Алтухов, їх тренер Микола Мацапура залишили для юних читачів пам’ятні автографи з найкращими побажаннями у художньому альбомі «Олімпійська спадщина України» Марії Булатової.