Апаратна нарада

14.02.2018, 09:10

12 лютого міський голова Дмитро Биков провів апаратну нараду для керівників структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, бюджетних організацій, установ, закладів, органів державної виконавчої служби, ЗМІ.

 

Дмитро Биков представив новопризначеного директора ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Тетяну Кириченко та в.о. головного лікаря Горішньоплавнівської міської лікарні Ірину Ковеко, побажав керівникам плідної роботи.    

 

У ході апаратної наради йшлося про події у світі, важливі для України. Такою подією, ще одним кроком до миру в Україні, став діалог України з Австрією щодо врегулювання конфлікту на Сході, введення миротворчої місії на Донбасі й можливість участі в цьому проекті Австрії.

 

Міський голова підвів підсумки роботи органів місцевого самоврядування упродовж останніх двох тижнів, акцентував увагу на значимих заходах. 31 січня в Горішньоплавнівській міській раді пройшла робоча зустріч представників органів місцевого самоврядування, КВП «Теплоенерго» та представників Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО стосовно відкриття кредитної лінії на 5 млн Євро під 6% для повної реконструкції центральної котельні по провулку Енергетиків, 31, що обслуговує близько 80% споживачів Горішніх Плавнів. Проект спрямовано на підвищення енергоефективності системи теплопостачання міста. Очільник також зауважив, що завдяки кредитній лінії місто отримає від Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P) додаткові грантові кошти 1,5 млн Євро на реалізацію проекту.  

 

Міський голова поінформував про хід реформування сфери ЖКГ у місті. На виконання ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» у Горішніх Плавнях проведено конкурс управителів для багатоквартирних будинків, які не організувалися в ОСББ. Переможцями визнали КРЖЕП № 1 та КЖЕП № 4. На засіданні виконавчого комітету 30 січня затвердили форму договору про надання послуг з управління багатоквартирним будинком. На черзі – робота з оптимізації та реорганізації 5 міських КЖЕПів, оптимізація аварійно-диспетчерської служби, створення на базі КЖЕП № 3 ремонтно-будівельного управління. Міський голова зазначив: «Усім співробітниками КЖЕПів будуть запропоновані нові робочі місця. Завдяки оптимізації - створено нові форми організації праці, сучасні методи управління, що дозволять підвищити якість послуг для населення та рівень оплати праці працівникам житлово-комунального господарства».

 

Мова йшла також про хід впровадження в місті заходів з реформи медичної сфери, що стартувала в країні з 01 січня 2018 року. Відповідно до реформування пацієнтам згідно із «зеленим списком» будуть надаватися безкоштовні медичні послуги з невідкладної, первинної та паліативної медичної допомоги. Перелік безкоштовних послуг буде єдиним по всій країні, їх сплачуватиме держава через Національну службу здоров'я України. Для первинної ланки медичних працівників запрацює принцип "гроші ходять за пацієнтом". Це означає, що після оголошення Міністерством охорони здоров'я приписної кампанії, містяни мають обрати собі сімейного лікаря або терапевта чи педіатра для своєї дитини й підписати з ним угоду. Угоди необхідні для визначення розміру компенсації для лікарів, що будуть надавати послуги «зеленого списку». Держава платитиме лікарю щорічно 370 гривень за одного пацієнта. Ознайомитися зі списком лікарів Центру ПМСД м. Горішні Плавні, визначених адміністрацією закладу, можна на сайті управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради http://uoz.km.pl.ua/2018/02/07/spisok-likariv-tsentru-pmsd-m-gorishni-plavni-dlya-formuvannya-zelenogo-spisku-patsiyentiv/. Зареєструватися в системі та обрати лікаря можна в кол-центрі «Зелений список» у кабінеті № 311, що знаходиться на ІІІ поверсі Центру ПМСД. Реєстратор колл-центру - Вікторія Москова (контактний телефон – 0675043212). Для реєстрації необхідно надати паспорт (для дітей свідоцтво про народження), ідентифікаційний код для дорослих та дітей, адресні дані власної електронної скриньки, номер мобільного телефону. Кол-центр працює щоденно, крім суботи  та неділі, з 09-00 до 15-00 години з перервою на обід з 12-00 до 12-30.

 

Міський голова поінформував, що з метою запобігання росту та поширення захворюваності серед школярів у Горішніх Плавнях з 12.02.2018 по 16.02.2018 в навчальних закладах оголошено карантин.

 

Привітав переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінації «Фізика» - учителя фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Ірину Куленко, яка представлятиме Полтавщину в заключному ІІІ (Всеукраїнському) турі найпрестижнішого конкурсу фахової майстерності педагогічних працівників, вручив їй квіти, побажав успіхів. Відзначив, що в ході ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» 4 педагогічних працівники з Горішніх Плавнів - Василь Біліченко, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; Ірина Куленко, учитель фізики ЗОШ І-ІІІ ступенів №2; Лариса Печонкіна, учитель української мови та літератури СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської; Лариса Пущенко, учитель англійської мови СЗОШ І-ІІІ ступенів №4 - пройшли відбірковий етап конкурсу та увійшли до 20 найкращих учителів Полтавщини.

 

Дмитро Биков привітав директора ДЮСШ № 1 Віктора Чирочку, тренера Олександра Середницького із вдалими виступами вихованок на чемпіонаті з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат 05-11 лютого в Рівному. Ганна Охота, Уляна Бойченко вибороли дві золоті медалі,  Дарина Сергеєва, Анна Білошицька - дві срібні медалі, Поліна Соколова - бронзову медаль.

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська повідомила про важливі міські культурно-мистецькі заходи найближчих двох тижнів. Запросила трудові колективи взяти участь 15 лютого в урочистому покладанні вінків і квітів, присвяченому вшануванню учасників бойових дій на території інших держав. Збір об 11.00 біля пам’ятного знака учасникам бойових дій в Афганістані.

 

17 лютого на Театральній площі Горішніх Плавнів пройде святкування Масляної, за планом якого - кулінарне шоу та майстер-клас з приготування млинців, виступи колективів ЦДтаЮТ, ансамблю «Свекрушеньки», творчих колективів ПКіТ та кавер-бенду «Brains on holidays» (солістка Ірина Колісніченко), спортивні розваги. Для містян будуть працювати виставка-ярмарок виробів декоративно-ужиткового мистецтва «Творче містечко», виїзна торгівля. 13 лютого о 18.00 у великій залі ПКіТ відбудеться гастрольний захід - концерт Наталі Фаліон та колективу «Лісапетний батальйон».