Художня виставка «Готуй сани влітку, а воза взимку»

16.02.2018, 08:23

11 лютого в місті відкрилася виставка робіт художників із Кременчука й Горішніх Плавнів «Готуй сани влітку, а воза взимку». В експозиції представлено близько 60 картин 27 художників. За словами директора виставкового залу Любові Брагілевої, виставка була задумана ще на початку минулого року. Тому в художників було достатньо часу, щоб попрацювати з натурою й порадувати всіх свіжістю й новизною вражень, змусити згадати літо, побродити подумки садами й лугами, тінистими лісами і врожайними полями.


Роботи не залишають байдужими найвимогливішого й найдосвідченішого глядача. Це і широкоформатне полотно талановитої художниці з Кременчука Надії Нікітіної «Літній день», робота «Вдала прогулянка лісом», де художник милується щедрістю природи, багатством навколишнього світу й запрошує нас розділити з нею цю радість. Дві роботи майстра композиції, кольору й форми Володимира Яковлєва – «Гриби і трави» і «Вишнева пора» – зачаровують глядача природністю, чарівним поєднанням кольору, змушують задуматися над вічним – красою і досконалістю природи. Особливе місце в експозиції займають роботи художника-філософа, автора чудових полотен Олександра Черепанова – натюрморт «Молоде вино», «Рибальський причал», «Пивний день» і «Азовський берег». У цих полотнах – вміння людини радіти кожній миті, яке дарує нам життя. Привертає погляд небайдужого глядача полотно відомої в Україні та за її межами художниці з Кременчука Оксани Бойко. У цей раз майстер представила в експозиції тільки одну графічну роботу «Шатало дрімає». Емоційне сприйняття полотен посилювала жива музика у виконанні викладача ПСМНЗ «Дитяча музична школа» Антона Базилевича.


Презентацію виставки відвідав міський голова Дмитро Биков, подякував Любові Брагілевій за організацію заходу, вручив квіти. Відзначив, що в експозиції багато яскравих та цікавих творчих робіт, що порадують відвідувачів.