Порядок денний

1.03.2018, 09:17

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять другої сесії Горішньоплавнівської  міської ради 

Полтавської області сьомого скликання 

 

06 березня 2018                                                             м. Горішні Плавні

10-00                                                                               Велика зала міськради

 

1.  Інформація про стан протидії злочинності, ефективності захисту осіб від злочинних посягань на території міста Горішні Плавні за 2017 рік.

Інформує: Кривоніс Руслан Євгенійович – керівник Кременчуцької місцевої прокуратури

 

2.  Питання житлово-комунального господарства: 

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

2.1.  Про реорганізацію КЖРЕП № 1, КЖЕП № 2, КЖЕП № 3.

 

2.2.  Про реорганізацію КЖЕП № 4 та КЖЕП № 5.

 

2.3.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік.

 

2.4.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

 

2.5.  Про затвердження Програми співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків м. Горішні Плавні на 2018 – 2022 роки.

 

2.6.  Про внесення змін у додаток до «Програми сприяння створенню і підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків м.Горішні Плавні на 2018-2020 роки».

 

2.7.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «Міськсвітло» витрат.

 

3.  Питання будівництва:

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

 

3.1.  Про внесення змін до Програми будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік.

3.2.  Про прийом-передачу витрат по об’єкту «Реконструкція фасаду нежитлового прибудованого приміщення за адресою вул. Леніна,40 м.Комсомольська».

 

3.3.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція зупинок громадського транспорту м.Горішні Плавні Полтавської області», (1 черга).

 

3.4.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП ВУВКГ витрат по об’єкту «Нове будівництво каналізаційної мережі по вул. Соснова, м-н Піддубне м.Горішні Плавні Полтавської області».

 

3.5.  Про прийом-передачу ЦД та ЮТ витрат по об’єкту «Реконструкція зовнішнього освітлення ПНЗ «ЦДтЮТ» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

 

3.6.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП «СпецЕко» витрат по об’єкту «Будівництво громадського туалету в районі вул. Набережної м.Комсомольська».

 

3.7.  Про прийом-передачу ДНЗ «Дюймовочка» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення ДНЗ «Дюймовочка» м. Горішні Плавні Полтавської області».

 

3.8.  Про прийом-передачу ДНЗ «Сонечко» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення ДНЗ «Сонечко» м. Горішні Плавні Полтавської області».

 

4.  Питання гуманітарного напрямку:

 

4.1.  Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2019 роки.

Доповідає: Василенко Лариса Павлівна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

 

4.2.  Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста та встановлення батьківської плати.

Доповідає: Шошина Ірина Володимирівна – начальник відділу освіти

 

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

4.3.  Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2018 рік.

 

4.4.  Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, світу та Європи з олімпійських видів спорту та їх тренерів.

 

4.5.  Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2018 рік.

 

5.  Організаційні питання: 

 

5.1.  Про затвердження Регламенту центру (відділу) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в новій редакції.

Доповідає: Каверзнєва Ріта Олексіївна – начальник центру (відділу) надання адміністративних послуг

 

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

5.2.  Про затвердження Положень про територіальні спеціалізовані служби цивільного захисту міста Горішні Плавні.

 

5.3.  Про внесення змін до програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2018 рік.

 

5.4.  Про затвердження Редакційного статуту КП «Редакція міської газети «Громадська думка» та Редакційної ради.

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – редактор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

 

6.  Бюджетні питання:

 

Доповідає: Чуприна Олександр Анатолійович – перший заступник міського голови

6.1.  Про внесення змін до міської цільової програми «Бюджет участі м.Горішні Плавні на 2017-2020 роки».

 

6.2.  Про внесення змін до Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Горішні Плавні.

 

6.3.  Про затвердження параметрів Бюджету участі міста Горішні Плавні на 2019 рік та прогнозних обсягів на 2020-2021 роки.

 

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

6.4.  Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2017 рік.

 

6.5.   Про виконання Програми управління боргом міського бюджету м.Горішні Плавні за 2017 рік.

 

6.6.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

 

6.7.   Про внесення змін у додаток до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 23.01.2018 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2018 рік».

 

7.  Питання економічного розвитку та ресурсів:

 

7.1.  Про забезпечення житлом фахівця бюджетної сфери Куленко Ірини Володимирівни.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

 

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

7.2.  Про прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

 

7.3.  Про затвердження ліквідаційного балансу Вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

7.4.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

 

7.5.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Вічність».

 

7.6.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

 

8.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками: 

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

 

8.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з товариством з обмеженою відповідальністю «АКБ - ЛІНК» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 96.

 

8.2.  Про внесення змін до договору оренди землі з обслуговуючим кооперативом «Гаражне товариство «Ветеран-2008» на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 6-А.

 

8.3.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадською організацією «Гаражне товариство № 1» на земельну ділянку по вулиці Строни, 15-А.

 

8.4.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Владисенком Владиславом Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 83.

 

8.5.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Владисенко Анастасією Владиславівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 81.

 

8.6.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Діхтяр Іриною Пилипівною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 85.

 

8.7.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянином Діхтярем Сергієм Олексійовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 87.

 

8.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Піддубною Альоною Геннадіївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 95.

 

8.9.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Мельниченком Олександром Івановичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 55.

 

8.10.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Рященком Олександром Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 43.

 

8.11.  Про внесення змін до договору про встановлення земельного сервітуту з товариством з обмеженою відповідальністю «ДЕМІ-ЗБУТ» на земельну ділянку в районі будівлі № 14 по вулиці Гагаріна.

 

8.12.  Про поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Довгуном Віктором Петровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 79 по проспекту Героїв Дніпра.

 

8.13.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з приватним підприємством «Виробничо – комерційне підприємство «Енергосталь» на земельну ділянку по вулиці Будівельників, 16.

 

8.14.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Завалієм Миколою Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Набережна в районі приватного акціонерного товариства «Автотранспортне підприємство №15347».

 

8.15.  Про внесення змін та поновлення дії договору про встановлення земельного сервітуту з ФО-П Івановим Євгенієм Олександровичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 42 по проспекту Героїв Дніпра.

 

8.16.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Калюжною Вікторією Валентинівною на земельну ділянку у міському парку культури та відпочинку.

 

8.17.  Про внесення змін до договору оренди землі з фізичною особою – підприємцем Лисенко Наталією Олексіївною на земельну ділянку по вулиці Космонавтів, 8.

 

8.18.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Малютою Валерієм Миколайовичем на земельну ділянку по провулку Польовий, 11-А.

 

8.19.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Павлюченком Євгеном Олександровичем на земельну ділянку по вулиці Гірників, 5-А.

 

8.20.  Про внесення змін до договору оренди землі з приватним акціонерним товариством «Рижівський гранітний карʼєр» на земельну ділянку в межах міста Горішні Плавні Полтавської області.

 

8.21.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Синюк Валентиною Андріївною на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 4.

 

8.22.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Стахньовою Ларисою Миколаївною на земельну ділянку по вул. Перспективна, 6.

 

8.23.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Говорухіним Костянтином Володимировичем на земельну ділянку в районі житлового будинку № 37 по вулиці Добровольського.

 

8.24.  Про припинення дії договору оренди землі з ФО-П Ушаковим Віктором Валерійовичем на земельну ділянку в районі вулиці Миру, 18.

 

8.25.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Рубаном Олександром Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Перспективна, 13.

 

8.26.  Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 19.12.2017 «Про внесення змін та поновлення дії договору оренди землі з ФО-П Будзінським Анатолієм Пилиповичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 47».

 

9.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Кириченко Людмила Віталіївна – начальник управління архітектури і містобудування

 

9.1.  Про затвердження Програми створення та впровадження містобудівного кадастру в місті Горішні Плавні на 2018-2020 роки.

 

9.2.  Про затвердження Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми розвитку земельних відносин та раціонального використання й охорони земель міста Горішні Плавні на 2016-2018 роки.

 

9.3.  Про затвердження Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

 

9.4.  Про затвердження Переліку заходів на 2018 рік по реалізації Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Архітектура і кадастр».

 

9.5.  Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок комунальної власності, які виставляються на земельні торги окремими лотами та продаж права оренди на земельних торгах.

 

9.6.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах ФО-П Капустинського Романа Вікторовича для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлових будинків №75 та №83 по вул. Добровольського.

 

9.7.  Про погодження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на які поширюється право земельного сервітуту ТОВ «Єристівський ГЗК» на території м.Горішні Плавні.

 

9.8.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» по вул. Чекаліна, у м. Горішні Плавні Полтавської області.

 

9.9.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні ФО-П Сороки Ігоря Анатолійовича по проспекту Героїв Дніпра, 91.

 

9.10.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність гр. Плющу Вадиму Володимировичу земельної ділянки у с/т «Гірник».

 

9.11.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність гр. Барановій Світлані Олександрівні по пров. Степовому, 14.

 

9.12.  Про надання дозволу гр. Кубуші Сергію Аркадійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Юність-1».

 

9.13.  Про надання дозволу гр. Петровій Уляні Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Берізка-1».

 

9.14.  Про надання дозволу гр. Яровій Світлані Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки у с/т «Ромашка».

 

9.15.  Про надання дозволу гр. Баско Сергію Миколайовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність по вул. Дачна, 23.

 

9.16.  Про надання дозволу гр. Селівановій Марині Олександрівні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, 65.

 

9.17.  Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в м. Горішні Плавні.

 

9.18.  Про надання дозволу ТОВ «ЕКОТЕХНОПАРК СЕС-2018» на розроблення проектів землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок по вул. Будівельників.

 

9.19.  Про надання згоди територіальній громаді м. Горішні Плавні, в особі Горішньопланівської міської ради Полтавської області на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка розташована в м. Горішні Плавні Полтавської області.

 

9.20.  Про надання дозволу КП «СПЕЦЕКО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки вздовж набережної міста Горішні Плавні Полтавської області.

 

9.21.  Про надання дозволу ОБСЛУГОВУЮЧОМУ КООПЕРАТИВУ «ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО «МЕТАЛІСТ-2009» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по вулиці Будівельників, 46.

 

9.22.  Про припинення договору оренди земельної ділянки з ПРАТ «АТП №15347» по вул. Добровольського, 2.

 

9.23.  Про передачу в оренду земельних ділянок по вул. Добровольського.

 

9.24.  Про припинення договору оренди земельної ділянки з ТДВ «ПОЛТАВААВТОТРАНС» по вул. Строни, 7.

 

9.25.  Про передачу в оренду ТОВ «ПОЛТАВААВТОТРАНС» земельної ділянки по вул. Строни, 7.

 

9.26.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність гр. Матюшенко Раїсі Григорівні земельної ділянки по вул. Яблунева, 19.

 

9.27.  Про припинення договору оренди землі та передачу в оренду ФО-П Гринь Ігорю Васильовичу земельної ділянки по проспекту Героїв Дніпра, в районі житлових будинків №48 та №54.

 

9.28.  Про внесення змін до рішень Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

 

 

10.  Про зняття з контролю рішень міської ради:

 

10.1.  Рішення 18 сесії 7 скликання від 22.12.2016 р. «Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні на 2017 рік».

Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії з питань економічної політики, бюджету та фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

 

10.2.  Рішення 30 сесії 7 скликання від 19.12.2017 р. «Про припинення дії договору про встановлення земельного сервітуту з фізичною особою-підприємцем Луцишеною Оленою Валентинівною на земельну ділянку в районі житлових будинків №75 та №83 по вул. Добровольського».

Доповідає: Гаврилюк Артем Сергійович – голова постійної комісії з питань архітектури, будівництва та земельних ресурсів

 

11.  Різне.