Засідання міської призовної комісії призовної дільниці м.Горішні Плавні

1.03.2018, 16:45

01 березня в малій залі виконкому Горішньоплавнівської міської ради відбулося засідання міської призовної комісії призовної дільниці м.Горішні Плавні за головування секретаря міської ради, голови призовної комісії Сергія Дороти. Засідання проводилося з метою належного сприяння громадою факту чергового призову громадян на строкову військову службу та недопущення негативних проявів і непорозумінь щодо проведення заходів, пов’язаних з призовом, та виконання планового завдання весною 2018 року.


Секретар міської ради, голова призовної комісії Сергій Дорота повідомив, що на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» й Указу Президента України №33/2018 від 15.02.2018 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» з 02 квітня по 31 травня 2018 року на території м.Горішні Плавні та Дмитрівської сільської ради проводиться призов громадян на строкову військову службу.


Військовий комісар Горішньоплавнівського ОМВК Едуард Марченко доповів про загальний стан справ порядку призову громадян на строкову військову службу та планові заходи з виконання державного замовлення.


Головний лікар Центру ПМСД, старший лікар медичної комісії Аліна Ковпак повідомила про організацію проведення медичних комісій, направлення на додаткове медичне обстеження та контроль за його проходженням у медичних закладах.


Члени міської призовної комісії призовної дільниці м.Горішні Плавні обговорили проблемні питання весняного призову 2018 року та озвучили пропозиції щодо шляхів їх вирішення.