Засідання спостережної комісії виконкому Горішньоплавнівської міської ради

5.03.2018, 12:01

28 лютого 2018 року відбулося засідання спостережної комісії виконкому Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області. На засіданні були присутні члени комісії: представники громадських організацій міста (Людмила Мажайцева – голова громадської організації реабілітаційний центр „Зцілення”, Олександр Красільніков – голова місцевої громадської аналітичної консультаційної організації „Вороття”) та працівники Горішньоплавнівської міської ради (Ірина Дерев’ягіна – заступник начальника управління соціального захисту населення, Юрій Ковпак – начальник управління охорони здоров’я, Ольга Когут – начальник відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, Людмила  Якименко – головний спеціаліст відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики.)

У ході засідання члени комісії були ознайомлені з основними напрямками роботи спостережної комісії за 2017 рік. Розглянуті питання взаємодії правоохоронних органів, відділу профілактики та соціальної роботи служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики, міського центру зайнятості зі спостережною комісією щодо сприяння особам, звільненим з місць виконання покарань, у соціальній адаптації в суспільстві. Додатково повідомлено, що інформація про роботу спостережної комісії за 2017 рік, затверджена рішенням виконкому від 27.02.2018 р. № 68, є у вільному доступі на сайті Горішньоплавнівської міської ради.

Секретар комісії Олеся Лучко ознайомила членів комісії з проектом плану роботи на 2018 рік, який був взятий за основу та затверджений за згодою всіх членів комісії.

Начальник управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області Юрій Ковпак зазначив, що протягом 2017 року надавалася медична допомога особам, звільненим з місць позбавлення волі, які зверталися до медичних закладів міста.

За результатами засідання комісією прийнято до уваги всі висвітлені проблемні питання. Головою комісії Надією Угнічевою наголошено на необхідності зосередження на превентивних заходах, попередженні вчинення нових правопорушень особами, що звільнились з місць виконання покарань та продовження співпраці членів комісії для досягнення позитивних результатів.