Апаратна нарада

6.03.2018, 08:37

05 березня у великій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулася чергова апаратна нарада за головування міського голови Дмитра Бикова. Участь у нараді взяли керівники структурних підрозділів міської ради, виконавчого комітету, бюджетних організацій, установ, закладів, органів державної виконавчої служби, ЗМІ.

У ході апаратної наради мова йшла про важливі події в Україні та місті упродовж останніх двох тижнів. 28 лютого стало відомо, що Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги «Нафтогазу» щодо компенсації за недопоставлені «Газпромом» обсяги газу для транзиту, за якими «Газпром» має сплатити 2,56 млрд дол. США на користь «Нафтогазу». Російська Федерація заявила про намір зменшити тиск у газотранспортній системі та зменшити постачання газу в Україну. У ЗМІ пройшла інформація про необхідність вжиття заходів з економії споживання газу в державі та призупинення на декілька днів у цілях економії роботи дитячих садків, шкіл, профтехосвіти, вищих навчальних закладів. Але за результатами обговорення ситуації було прийнято остаточне рішення про роботу бюджетних закладів у штатному режимі.  

Міський голова поінформував про хід зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні Мартіном Хаґстрьомом, що відбулася 15 лютого в Горішньоплавнівській міській раді. Посол Швеції побував у Горішніх Плавнях з метою ознайомлення з містом, яке активно та плідно впроваджує проекти з енергозбереження в рамках Північної екологічної фінансової корпорації НЕФКО. За їх фінансової підтримки завершено освітлення енергоефективними LED-світильниками міських вулиць. За результатами впровадження проекту територіальна громада заощаджує електроенергію, кошти міського бюджету, має якісне освітлення по місту. Розпочато новий масштабний проект реконструкції центральної котельні по провулку Енергетиків, 31, що має на меті знизити втрати тепла та таким чином зменшити фінансове навантаження на мешканців, підвищити надійність теплопостачання. НЕФКО для реалізації проекту з енергозбереження пропонує відкрити кредитну лінію на 5 млн Євро на 9 років під 6% річних.

 

Дмитро Биков окреслив ключові напрямки роботи органів місцевого самоврядування. Зауважив, що надважливими для міста сьогодні є питання впровадження заходів з енергозбереження, заміни старих та аварійних інженерних мереж, приведення доріг до належних стандартів, коригування тарифів на комунальні послуги із врахуванням їх собівартості, оптимізація адміністративно-господарського персоналу бюджетних закладів, установ та організацій.

 

Міський голова зазначив, що на виконання Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» у Горішніх Плавнях на конкурсній основі визначено управителів для багатоквартирних будинків, які не організувалися в ОСББ, - КРЖЕП № 1 та КЖЕП № 4. Існуючі 5 міських КЖЕПів буде реорганізовано, працівникам запропоновано нові робочі місця. На базі КЖЕП № 3 планують створити ремонтно-будівельне управління з обслуговування бюджетних закладів. Завдяки оптимізації мають намір підвищити якість послуг для населення та рівень оплати праці працівникам житлово-комунального господарства.  

 

Йшлося про стан злочинності в місті та роботу правоохоронних органів. Очільник міста запропонував заслухати звіт начальника поліції про роботу на пленарному засіданні сесії Горішньоплавнівської міської ради у квітні.  

 

В.о. головного лікаря Горішньоплавнівської міської лікарні Ірина Ковеко прозвітувала про стабілізацію ситуації в місті щодо захворювання на кір. Сьогодні на стаціонарному лікуванні перебувають 6 дорослих, на амбулаторному – 7. Лікування хворих на кір має позитивну динаміку.

 

Начальник відділу культури, спорту і туризму Ірина Зеленська анонсувала важливі міські культурно-мистецькі заходи найближчих двох тижнів: 06 березня о 12.00 у читальній залі центральної міської бібліотеки відбудеться літературно-музичний вечір до дня народження Т.Г. Шевченка «Голос душі українського народу». У ПСМНЗ «Дитяча художня школа» 06 березня о 15.30 пройде виставка робіт, присвячена 8 Березня. 06.03.2018 о 19.00 годині, 07.03.2018 о 18.00 годині у великій залі Палацу культури і творчості відбудуться загальноміські святкові концерти до Міжнародного жіночого дня «Мелодії весни, мелодії кохання». Ірина Зеленська запросила усіх відвідати урочистий захід із вшанування дня народження Т.Г. Шевченка у сквері біля пам’ятника Кобзаря 09 березня о 10.00. У рамках заходу відбудеться  літературно-музична композиція та покладання вінків і квітів до пам’ятника поета. 16 березня пройде гала-концерт мистецького фестивалю-конкурсу «Дніпрова хвиля», що проходить в місті щорічно за підтримки міського голови.