Андрій Пісоцький, депутат Полтавської обласної ради, відвідав Горішні Плавні

6.03.2018, 09:37

05 березня Андрій Пісоцький, депутат Полтавської обласної ради від міста Горішні Плавні, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, відвідав Горішні Плавні.

 

У рамках робочого візиту Андрій Пісоцький провів прийом громадян з особистих питань. До депутата Полтавської обласної ради звернулися 6 містян. У ході прийому піднімалися питання щодо забезпечення міської лікарні інсуліном та вакцинами проти кору, надання матеріальної допомоги та будівництва в районі Горішніх Плавнів мосту через річку Дніпро. З усіх порушених питань заявникам надано консультації та роз’яснення.

 

Депутат Полтавської обласної ради також провів у Горішніх Плавнях виїзну робочу нараду за участі міського голови Дмитра Бикова, директора департаменту ЖКГ Петра Василюка, начальника управління з інвестицій та будівництва Олександра Кравченка.

 

Проінспектував хід виконання робіт з будівництва шкільного стадіону для СЗОШ № 4 та СЗОШ № 5. Проект передбачає будівництво футбольного поля (105 м х 70 м), майданчиків для волейболу, баскетболу, гри в боча та вуличних тренажерів. Сьогодні підготовлено основу для спортивних майданчиків відповідно до проектної документації, облаштовано огорожу. Андрій Пісоцький поінформував, що вартість проекту складає 10,5 млн грн, з яких 4,5 млн грн – кошти Державного фонду регіонального розвитку, 1 млн грн – фінансова підтримка, надана депутатом Полтавської обласної ради від нашого міста Вячеславом Мінязевим, 5,1 млн грн – кошти міського бюджету. У ході наради обговорили робочі питання стосовно облаштування спортивного майданчика.   

 

Андрій Пісоцький також повідомив, що у 2018 році з державного бюджету на розвиток дорожнього господарства області виділено 588 млн грн, на утримання доріг обласного значення - 100 млн грн, 20% коштів може бути виділено на будівництво та капітальний ремонт доріг муніципалітетів Полтавської області. Депутат обласної ради від Горішніх Плавнів зазначив, що частина коштів буде направлена в місто для фінансування проекту з реконструкції дороги по вулиці Конституції. 

 

На завершення робочого візиту міський голова Дмитро Биков від імені територіальної громади подякував депутату Полтавської обласної ради від Горішніх Плавнів Андрію Пісоцькому за тісну та плідну співпрацю для розвитку міста.