Рятувальникам Горішніх Плавнів закупили спеціальні захисні каски фірми Rosenbauer

6.03.2018, 09:42

Днями міський голова Дмитро Биков провів виїзну нараду в Державній пожежно-рятувальній частині № 17 м. Горішні Плавні, де оглянув нові спеціальні захисні каски для пожежників відомої австрійської фірми Rosenbauer.

 

Це найсучасніше та найякісніше захисне спорядження, яке нині можна придбати в Європі. Австрійська компанія Rosenbauer є одним із найбільших виробників пожежних автомобілів та спорядження у світі. Фірма заснована Йоханом Розенбауером у 1866 році в місті Лінці, а в 1918 році виготовлено першу пожежну вантажівку.

 

Дмитро Биковзауважив: «У 2016 році всім рятувальникам Горішніх Плавнів оновлено робоче взуття, у 2017 році - спецодяг: куртка, штани та спеціальний пояс від німецького виробника. Цьогоріч закуплено 20 нових захисних касок фірми Rosenbauer. Працівники пожежно-рятувальної частини нашого міста укомплектовані спеціальною формою одягу європейської якості, що надає максимальний захист та належний комфорт. Важливо, щоб рятувальники-мешканці нашого міста, виконуючи свою роботу, мали належний ступінь захисту».

 

На придбання нових захисних касок витрачено 57 тис. грн, за що міський голова Дмитро Биков подякував народному депутату України Костянтину Жеваго.       

 

Начальник Державної пожежно-рятувальної частини № 17 м. Горішні Плавні Олег Погребняк від імені колективу Державної пожежно-рятувальної частини № 17 м. Горішні Плавні висловив вдячність міській адміністрації за небайдужість до нагальних проблем та щорічну підтримку державної аварійно-рятувальної служби.