Засідання Стратегічного комітету

14.03.2018, 09:21

13 березня в малій залі Горішньоплавнівської міської ради відбулося перше засідання Стратегічного комітету, який розглянув питання управління впровадженням Стратегії розвитку міста Горішні Плавні.

 

У роботі засідання від міста Горішні Плавні взяли участь міський голова Дмитро Биков, секретар Горішньоплавнівської міської ради  Сергій Дорота, заступник міського голови Юрій Муха, заступник міського голови Надія Угнічева, керуючий справами виконкому Світлана Калашнік, муніципальний координатор впровадження Проекту від Горішніх Плавнів, директор департаменту економічного розвитку та ресурсів Ольга Овчиннікова, депутати міської ради, представники структурних підрозділів Горішньоплавнівської міської ради, виконавчого комітету, громадських організацій, бізнесу, ЗМІ.

 

Разом з містянами на засіданні працювали представники проекту ПРОМІС: головний експерт, керівник групи експертів Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін, регіональний координатор у Полтавській області Ірина Дудка, консультант Проекту ПРОМІС Андрій Залужний.

 

Зі вступним словом звернувся до присутніх очільник Горішніх Плавнів, який наголосив на важливості для міста наявності розроблених та ухвалених Стратегії розвитку та Плану її реалізації. Міський голова відзначив актуальність питання поетапного моніторингу та контролю за впровадженням Плану реалізації Стратегії розвитку міста Горішні Плавні на період 2018-2020 роки. Звернув увагу присутніх на завдання Стратегічного комітету щодо відбору найбільш актуальних для міста проектів, що підлягають першочерговій реалізації, та створення ефективної системи моніторингу за виконанням проектів Плану реалізації Стратегії.

 

Головний експерт Проекту ПРОМІС Ігор Лепьошкін подякував адміністрації міста за плідну співпрацю та підтримку ініціатив на всіх рівнях. Відзначив, що розробка та ухвалення Стратегії розвитку та Плану її реалізації – важливий крок для місцевої громади, але не менш важливим є впровадження її проектів в життя. «ПРОМІС обіцяє місту консультативну підтримку, допомогу з пошуку додаткових фінансових ресурсів та співфінансування деяких проектів», - наголосив Ігор Лепьошкін.  

 

Консультант Проекту ПРОМІС Андрій Залужний презентував систему моніторингу впровадження Стратегії розвитку міста Горішні Плавні. Присутні опрацювали показники оцінки реалізації Програм «Місто розвиненого експортоорієнтованого бізнесу», «Комфортне, енергоефективне та екобезпечне місто» та «Місто відкритого креативного простору та активної громади». Обговорили та ухвалили індикатори досягнення очікуваних результатів у межах стратегічних та оперативних цілей, визначили відповідальних за моніторинг. У ході активної роботи члени Стратегічного комітету внесли низку пропозицій щодо удосконалення індикаторів у сферах бізнесу, розвитку інфраструктури та залучення громадськості до управління містом.