У Центрі ПМСД ведеться реконструкція головного холу

28.03.2018, 16:52

26 березня в ході робочої виїзної наради міський голова Дмитро Биков оглянув хід реконструкції вхідної групи та головного холу Центру ПМСД.

 

Участь у нараді також взяли заступник міського голови Надія Угнічева, начальник управління охорони здоров’я Юрій Ковпак, заступник головного лікаря з медичної частини Людмила Романенко.

 

Дмитро Биков проінспектував хід виконання робіт. Поінформував, що роботи виконуються якісно та згідно з графіком. Проводиться реконструкція вхідної групи з облаштуванням автоматичних розсувних дверей, оснащених повітряними тепловими завісами. На сьогодні встановлено конструкцію зі скла та алюмінію. У головному холі Центру ПМСД уже облаштовано підвісну стелю, підготовлено стіни до подальших робіт. Ведуться ремонтні роботи в прилеглих до холу кабінетах: новій реєстратурі, колл-центрі, кабінетах виписки лікарняних листів, долікарського обстеження та обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями. У приміщеннях здійснено заміну систем опалення, електропостачання. Реконструкцію проводять із урахуванням потреб людей з інвалідністю. По завершенні робіт у хол будуть закуплені сучасні зручні м’які меблі.     

 

Міський голова зазначив: «Проект є потрібним для міста, спрямований на покращення умов перебування містян у поліклініці, задоволення потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Реалізується цілком за фінансової підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго, який виділив на його впровадження близько 1,5 млн грн».