У СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 планують облаштувати кабінет робототехніки

28.03.2018, 16:59

26 березня міський голова Дмитро Биков, заступник міського голови Надія Угнічева відвідали СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, де провели виїзну робочу нараду за участю директора школи Ольги Сень.

 

Очільник міста поінформував, що в рамках міської програми розвитку робототехніки в найбільшій школі міста планують облаштувати кабінет робототехніки для учнів початкової школи. Новий кабінет будуть широко використовувати в умовах нового освітнього проекту  - «Нова українська школа». Приміщення згідно з вимогами буде поділено на дві зони: навчальну та індивідуальної роботи, відпочинку. 

 

«Фінансування проекту відбудеться за фінансової підтримки народного депутата України Костянтина Жеваго та за кошти міського бюджету. Загальна вартість ремонтних робіт, меблів, комп’ютерів та LEGO-конструкторів складе близько 1 млн грн», - повідомив Дмитро Биков.

 

«Ми дуже цінуємо допомогу, оскільки нові методи допоможуть учням Нової української школи, яка пілотується в нашій школі, опановувати матеріал інтерактивно, цікаво та наочно. А вчителі матимуть більше можливостей стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб», - зауважила директор СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 Ольга Сень.