Засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

28.03.2018, 17:14

27 березня в Горішньоплавнівській міській раді відбулося березневе засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради. Засідання вів міський голова Дмитро Биков.

 

Традиційно роботу засідання розпочали з розгляду питань гуманітарного та соціального напрямків. Про підготовку навчальних закладів міста до нового 2018-2019 навчального року доповіла начальник відділу освіти Ірина Шошина. Поінформувала, що у 2018 році з міського бюджету на капітальний ремонт кабінету робототехніки у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та покрівлі у СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 виділено 1 млн грн. На капітальний ремонт санвузлів та харчоблоків у ДНЗ «Сонечко», «Чебурашка», «Золота рибка», «Дзвіночок», «Дюймовочка» - 750 тис. грн. У поточному році також виділено 2,4 млн грн на придбання техніки, меблів у кабінети робототехніки (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1), біології (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2), робототехніки (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 3), інформатики (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 4), робототехніки (СЗОШ І-ІІІ ступенів № 5). За фінансової підтримки Благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату» планують придбати підручники на 130 тис. грн.  

 

Позаштатний міський педіатр УОЗ Максим Коломієць прокоментував проект рішення про доповнення списку дітей перших двох років життя із числа малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з березня 2018 року.

 

Заслухали коментарі начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики Лариси Василенко до профільних проектів рішень про визначення способу участі батьків у вихованні малолітніх дітей, про надання дозволів на здійснення правочинів стосовно житла малолітніх, про встановлення опіки над житлом малолітніх дітей.

 

Опрацювали питання цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці. Начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці Неля Карпець прозвітувала про підготовку до чергового призову громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову, на строкову військову службу. Затвердили склад міської призовної комісії, медичної комісії, графік проходження призовниками медичного огляду. 

 

Члени виконавчого комітету розглянули та погодили питання стосовно надання дозволу КП «ВУВКГ Горішньоплавнівської міської ради» на розробку нормативів питного водопостачання для м. Горішні Плавні.

 

За результатами конкурсу з перевезення пасажирів на сезонних міських автобусних маршрутах загального користування визнали переможців-перевізників на міських автобусних маршрутах: № 153т «Технікум - сади «Коноплянка» через Молодіжну моду», № 154-2т «Південний - сади «Юність-2» через Молодіжну моду». Конкурс на міський автобусний маршрут № 155 «Південний - сади «Урожай» буде оголошено повторно.

 

У ході засідання виконавчого комітету розглянули проекти рішень економічного розвитку, майнових та природних ресурсів. Начальник відділу приватизації та обліку комунального майна департаменту економічного розвитку та ресурсів Світлана Волокита доповіла про списання основних засобів з балансу КП ВУВКГ, Горішньоплавнівської міської лікарні. Заслухали коментарі начальника житлового відділу департаменту економічного розвитку та ресурсів Інни Киричок до проектів рішень з житлових питань.

 

Внесли зміни до додатків 1 та 17 до рішення виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 28.02.2017 р. № 66 «Про затвердження складу комісій, комітетів та рад виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання та положень про них у новій редакції».

 

Розглянули та погодили проекти рішень, які доповіла начальник управління архітектури та містобудування Людмила Кириченко.

 

Затвердили Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.